Menu

Philips STH3020/10

Cechy produktu

  • Producent Philips 

Opis

kompaktowe i składane rozwiązanie proste likwidowanie zmarszczek w domu i poza nim kompaktowy i składany gotowy do użycia w ˜ 30 sekund 1000 w, do 20 g / min nie potrzeba deski do prasowania kompaktowy i składany parowiec, nieskomplikowany w użyciu i przechowywaniunasz ręczny parowiec z serii 3000 został zaprojektowany tak, żeby był lekki, kompaktowy i składany, co zapewnia łatwość stosowania i przechowywania, żeby zapewnić świeży strój w dowolnym miejscu i czasie.

to rewelacyjny towarzysz do łatwych i prędkich poprawek w domu lub w podróży.gotowy do wykorzystania w zaledwie 30 sekundgotowy do rozpoczęcia gotowania na parze w zaledwie 30 sekund. Kontrolka wskazuje, kiedy jesteś gotowy do rozpoczęcia, więc jesteś gotowy w mgnieniu oka.

bez czekania, bez kłopotów.1000 w przy ciągłym wydatku pary do 20 g / minnasz ręczny steamer gwarantuje do 20 g / min ciągłej pary dzięki mocy 1000 w. Prędkie i wygodne gotowanie na parze.nie potrzeba deski do prasowania!

oszczędzaj czas i kłopoty!bezproblemowe gotowanie na parze. Oszczędzaj czas, gdy się spieszysz, nie musisz rozstawiać deski do prasowania.odłączany zbiornik na wodę o pojemności 120 ml upraszcza napełnianieręczne urządzenie philips z serii 3000 jest wyposażone w odłączany zbiornik na wodę o obszerności 120 ml, który zezwala na sparowanie choćby 1 zestawu bez konieczności ponownego napełniania.

możesz prosto wyjąć zbiornik na wodę parowca i napełnić go pod zlewem.para zabija 99,9% bakterii i 100% roztoczy *minione miesiące skłoniły nas do poszukiwania zdrowych i higienicznych rozwiązań. Nasz ręczny parowiec zabija 99,9% bakterii i 100% roztoczy *.

możesz nawet parować zasłony i prześcieradła.odśwież odzież, usuń zapachy, mniej pierzgorąca para z naszego ręcznego steamera z kolekcji 3000 odświeża delikatne ubrania, usuwając natychmiastowo nieprzyjemne zapachy.

mniej pierz, mniej prasowania, oszczędzaj energię, a przedłużysz żywotność swoich ubrań!bezpieczny dla wszystkich tkanin nadających się do prasowania, bez poparzeń!nasz steamer jest bezpieczny w użyciu

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.