Menu

Trymer do papieru Kobra 1000 R A1 ★ Rabaty ★ Porady ★ Hurt ★ Wyceny ★ sklep@solokolos.pl ★ tel.(34)366-72-72 ★ Termin płatności ★ Autoryzowana dystrybucja ★ Szybka dostawa ★

Cechy produktu
  • Producent Kobra 
  • Rodzaj trymer 
Opis

Trymer KOBRA 1000R Trymer to urządzenie, dedykowane do momentalnego cięcia dokumentów w bardzo skrupulatny sposób. Za jego pomocą realne jest wydajne dobranie wymiarów cięcia do przeróżnej ilości arkuszy papieru.

Trymery biurowe KOBRADlaczego warto rozważyć zakup trymera KOBRA? Znaczenie w tej kwestii ma kilka pokaźnych parametrów, a także funkcji, które z pewnością będą miały wpływ na dobór optymalnego urządzenia do cięcia papieru.

Trymer KOBRA - specyfikacja technologiczna:typ cięcia – urządzenie sprzedawane jest w zestawie z ostrzami do cięcia prostegoCechy konstrukcji – budowa znamionuje się funkcjonalnym kształtem, dzięki temu przenoszenie i przechowywanie urządzenia jest wyjątkowo prosteFormat ciętego papieru – trymer dzięki odpowiednim wymiarom jest narzędziem dobranym do cięcia papieru formatu A2.

Trymer jest jednak zaopatrzony w miarki cięcia dla różnych rozmiarów dokumentów czy fotografii, dlatego bezproblemowo można używać go dodatkowo do mniejszych formatów Trymer do papieru KOBRA – parametry szczególne Wysoki poziom precyzji:Docisk papieru: dzięki zastosowaniu docisku papieru osiągalne jest ustawienie stosownej pozycji ciętych tworzyw, co pozwala uniknąć przesuwania się ich w trakcie pracy.

Takie rozwiązanie widocznie ułatwia cięcie oraz sprawia, iż jest ono bardziej staranne, a krawędzie wyjątkowo równe. Miarki cięcia: trymer zaopatrzony jest w miarki cięcia dla rozmaitych wymiarów, a także cięcia pod kątem.

proces cięcia staje się dużo łatwiejszy, a samo dostosowywanie rozmiarów papieru – szczególnie staranne. Nie jest potrzebne samodzielne wymierzanie adekwatnego rozmiaru przy pomocy innych narzędzi. Kobra – o producencieMarka Kobra, należąca do grupy Argo skupia się na produkcji takich urządzeń, jak niszczarki, gilotyny i trymery.

Urządzenia marki Kobra to na ogół wysoka jakość oraz mocna kompozycja. W ofercie producenta znaleźć można równocześnie niszczarki osobiste, biurowe, jak i i specjalistyczne – wszystkie produkowane są z trosceą o oraz bezpieczeństwo użytkowników.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.