Menu

Baseus Lovely Uniaxial | Selfie Stick Stabilizator Statyw Tripod Gimbal 1oś + pilot Bluetooth

Cechy produktu

  • Producent Baseus 

Opis

Selfie-stick z funkcją tripoda

Selfie stick z funkcją tripod umożliwia robienie niesamowitych fotografii telefonem bez dotykania telefonu. Jest szczególnie jednostajny i mocno stworzony. Posiada pilot bluetooth, przy pomocy którego możesz sterować uchwytem z daleka.


stabilne ujęcia

Nie potrzebuje żadnej dodatkowej aplikacjiskonsolidować się z Twoim telefonem. Wystarczy zintegrować telefon i selfie stick za pomocą bluetooth i już możesz robić zdjęcia za pomocą przycisku znajdującego się na uchwycie.


Łatwość obsługi

Nie potrzebuje żadnej uzupełniającej aplikacjiskonsolidować się z Twoim telefonem. Wystarczy zespolić telefon i selfie stick za pomocą bluetooth i już możesz robić zdjęcia za pomocą przycisku znajdującego się na uchwycie.


Wielozadaniowy

Nie jest to tylko selfie-stick, pełni w dodatku funkcję statywu, a także uchwytu stabilizującego telefon. Dzięki możliwości rozciągnięcia go do wymiaru 72 cm łatwo można wykonać zdjęcie całej grupy.


Komfort używania

Urządzenie zostało wyposażone w pilot, dzięki któremu możemy zdalnie sterować naszym telefonem. Nie tylko zrobić zdjęcie ale także sterować zoomem aparatu i zmieniać tryb z aparatu na kamerę. Pilot wykona nasze polecenia z zasięgu choćby do 10 metrów.

W zestawie


Specyfikacja


Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.