Menu

Gimbal FeiyuTech A2000 Single- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru!

Cechy produktu

  • Producent FeiyuTech 

Opis

FEIYUTECH GIMBAL A2000 dla aparatów bezlusterkowych
FeiyuTech A2000 to mistrzowski trzyosiowy gimbal zaprojektowany do współpracy z bezlusterkowcami i lustrzankami cyfrowymi. Stabilizator pozwala na nadanie kinowego wyglądu filmom, poprzez uzyskanie płynnych i pozbawionych drgań ujęć. Jest on następcą znanego i uwielbianego stabilizatora FeiyuTech MG V2. FeiyuTech A2000 zaopatrzony został w progresywne, bez-szczotkowe silniczki o obszernym momencie obrotowym. Podzespoły najnowszej generacji w połączeniu z ulepszonym algorytmem sterującym pozwoliły na powiększenie udźwigu urządzenia do 2000 g. Pozwala na to wykorzystanie większości mistrzowskich bezlusterkowców oraz lustrzanek cyfrowych wyekwipowanych w jasne obiektywy, a choćby zoomy. Nieograniczony zakres obrotu wszelkich osi urządzenia zagwarantuje dużą swobodę działania. FeiyuTech A2000 stworzony pozostał z najwyższej jakości stopu aluminium, gwarantującego wymaganą sztywność, przy zachowaniu niskiej wagi.Maksymalnie zoptymalizowanyW gimbalu użyte zostały rozwiązania posiadające na celu przyspieszenie procesu wyważania związanego ze zmianą obiektywu albo aparatu. Stabilizator otrzymał szybkozłączkę do aparatu, a jego ramiona wyposażone pozostały w system umożliwiający prędkie, bez-narzędziowe ustawienie środka ciężkości. Wyeliminowano także konieczność ręcznego ustawiania mocy silników - gimbal zrobi to samoczynnie podczas inicjalizacji. Modułowa budowa urządzania zezwala na konfigurowanie i rozbudowywanie stabilizatora o dopełniające akcesoria i uchwyty. W komplecie w wersji Kit znajdują się dwa uchwyty do gimbala. Lekki i prędki w użyciu uchwyt jednoręczny, wyśmienity do niedługich nagrań w trakcie podróży i uchwyt w wersji dwuręcznej, umożliwiający uzyskanie płynniejszych, bardziej naturalnych ruchów, idealny w trakcie wielogodzinnej pracy na planie zdjęciowym.
Szybka kalibracja, praca w trzech osiach
Ustawienie aparatu w pożądanej pozycji pozwala na czterokierunkowy joystick. Stabilizator proponuje także funkcje obrotu o 180 poziomów (horyzontalnie w osi "Pan") oraz resetu – wypoziomowania. Przełączanie między trybami pracy jest instynktowne. Odbywa się za pomocą dwóchdostępnych przycisków funkcyjnych. Zastosowany w urządzenie moduł Bloototh daje możliwość zdalnej kontroli także za pośrednictwem aplikacji mobilnej Feiyu ON. O wybranym trybie i poziomie naładowania akumulatorów sygnalizuje LED-owy wskaźnik. Po podłączeniu aparatu do stabilizatora za pomocą kabelka spustowego osiągalne jest także sterowanie migawką aparatu z poziomu uchwytu gimbala.A2000 oferuje trzy tryby pracy, w których aparat skierowany jest nieruchomo w jedną stronę albo płynnie podąża za ruchem operatora. Nowy lepszy algorytm czuwa nad płynnością ujęć, dostosowując właściwości pracy urządzenia do miejsca i pozycji, w której pozostał zamocowany.
Tryby pracy:
  • Tryb panoramowania - płynne podążanie za ruchem operatora na osi "pan" – osie "tilt" i "roll" zablokowane.
  • Tryb śledzenia - płynne podążanie za ruchem operatora na osiach "tilt" i "pan" – oś "roll" zablokowana.
  • Tryb blokady - wszystkie osie zablokowane – kamera utrzymuje stałe położenie i kierunek.
Niesamowite fotografie poklatkoweFunkcja time-lapse pomaga użytkownikowi na nagranie niesamowitych filmów zawierających piękno zmiany pogody którego nie można uchwycić ludzkim okiem. Funkcja autorotacji i automatycznej migawki linii α powoduje że aktywna fotografia poklatkowa staje się o dużo prostsza.
Na szczególną uwagę zasługuje funkcja ręcznego ustawienia kierunku, w którym zwrócony jest obiektyw, a także funkcja autopanoramy. Funkcje te pozwalają na zaprogramowanie automatycznego ruchu aparatu, pozwalając na tworzenie szczególnie niebanalnych panoramowań dynamicznych filmów poklatkowych. Stabilizator zasilany jest dwoma akumulatorami o obszerności 2200 mAh. W komplecie znajdują się cztery akumulatory (dwa komplety) umożliwiające pracę urządzenia do dwunastu godzin.
Specyfikacja:
Waga: 1100 g (bez akcesoriów)Udźwig: do 2000 gZakres obrotu na wszelkich osiach: 3603 tryby pracy i dopełniające funkcjeSterowanie 3 przyciskami i joystickiem, a także zdalne poprzez moduł BluetoothWskaźnik trybu i poziomu energiiZasilanie: 2 akumulatory IMR 18650Kompatybilność: aparaty i kamery o masie do 2000 gW zestawie:
Gimbal A2000Wzmacniana walizka FeiyuTech do gimbala A2000Uchwyt jednoręczny4 akumulatoryPłytka szybkiego konstrukcjiŁadowarka do akumulatorówKabel micro USB - USBKabel spustowy (do aparatów Sony)Statyw

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.