Menu

A521X Bluetooth 4.0

Cechy produktu
  • Producent FENDA 
Opis

System głośników 2.1 Fenda A521 to kolejny już model w naszej ofercie audio. Tym razem dostajemy od producenta na pierwszy rzut oka prosty i niedużo oryginalny w swej budowie zestaw dwóch satelit i dużych wymiarów woofer.

Całość o mocy 52 Watt. Obudowy głośników wytworzone zostały z drewna z kolei maskownice są metalowe. Głośnik niskotonowy został wyposażony w dwa potencjometry, jeden odpowiedzialny za regulację głośności, drugi zaś pozwala sterować mocą basu.

Oprócz tego na obudowie wyszukamy port USB do podłączenia zewnętrznej pamięci, a także slot TF Card. Całość uzupełniają trzy przyciski do sterowania muzyką play/pause, przód, tył. To co jednak najmocniej zaskakuje w głośnikach Fenda A521 to niesamowite brzmienie.

Głęboki i soczysty bas robi ogromne wrażenie na słuchaczu. Nieprzeciętnie rozchodzi się w przestrzeni i współgra z pozostałymi tonami. Pakiet Fenda A521 w połączeniu z prawidłową akustyką oraz dobrym ustawieniem satelit względem woofera potrafi zrobić niesamowity klimat muzyczny.

Głośniki są wyśmienite dla entuzjastów prawidłowego filmu i gier komputerowych. Ekspansywne brzmienie wzmacnia efekty kinowe i dodaje niezłego kopa podczas dynamicznych rozgrywek gamingowych. Ma się nieodparte wrażenie bycia w centrum akcji.

Cały komplet można oczywiście podłączyć do odtwarzacza MP3, komputera, telewizora lub odtwarzacza CD / DVD. Głośniki posiadają zaimplementowany AVR (Automatic Voltage Regulator) o szerokim zakresie napięcia, co zagwarantuje niskie zużycie energii.

Gorąco Polecam zestaw głośników Fenda A521 miłośnikom mocnego brzemienia....

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.