Menu

Głośniki Creative Inspire T60 2.0

Cechy produktu

  • Producent Creative 
  • System 2.0 

Opis

Creative T60Kompaktowe głośniki Hi-Fi 2.0 do komputera i notebooka z funkcjami Clear Dialog i Surround opartymi na technologii Sound BlasterCzy nadal zadowalasz się domyślnym dźwiękiem, który jest dostarczany z konfiguracją komputera? Czy pomimo tego, iż masz najwyższy poziom głośności, starasz się słyszeć wypowiadane dialogi bohaterów serialu, ponieważ są one zbyt przytłumione? Dołączając do Creative T100 w linii głośników z linii T, Creative T60 jest tutaj, by temu zapobiec.Creative T60 jest wyekwipowany w technologie Clear Dialog i Surround, które są oparte na doświadczeniu Sound Blaster, by zapewnić wyraźniejsze dialogi i ulepszony dźwięk przestrzenny dla obszerniejszego zanurzenia się w świecie.

Dzięki solidnej sprawności akustycznej dzięki wbudowanemu wzmacniaczowi cyfrowemu i naszej technologii BasXPort, która dodatkowo poprawia jakość basów, Twoje wrażenia z oglądania filmów na komputerze zostaną na zawsze zmodyfikowane.To nie tylko zabawa.

Jeśli chodzi o pracę, nasz zestaw SmartComms upraszcza komunikację online dzięki funkcjom samoczynnego wyciszania i dwukierunkowej redukcji szumów, dzięki temu możesz skoncentrować się na spotkaniach online albo na czacie w grze.przeważnie Creative T60 jest ponadto wyposażony w mnóstwo opcji łączności, w tym dźwięk USB-C do konsoli do gier, zastosowany zestaw słuchawkowy i gniazda mikrofonowe, gdy musisz wziąć udział w rozmowie online, a także wygodny przycisk przełączania głośnika i słuchawek który jestdostępny.

Naprawdę nie ma udoskonalonego czasu teraz, by uaktualnić domyślny dźwięk komputera.Akcesoria w zestawieZasilacz sieciowy głośników Creative T60 18 V 2 A (1,5 m) Wtyczki zasilacza (zależnie od regionu) kabel z dwoma wtykami stereofonicznymi 3,5 mm (1,2 m) Przedłużacz do zestawu słuchawkowego (30 cm) przewód USB-C do USB-C (1,2 m) Konwerter USB-C na USB-A

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.