Menu

Głośniki Edifier S3000

Cechy produktu
  • Producent Edifier 
Opis
Edifier S3000 Pro

Multimedialne głośniki Edifier S3000 Pro to perfekcyjne rozwiązanie w sferze muzycznej. Certyfikowana jakość Hi-Res Audio i jednostka basowa o 6.5" proponuje maksymalną czystość transmisji, eliminując wszelkie irytujące odgłosy. Lepsza konstrukcja wysokotonowych głośników z planarną membraną zezwalają na bogate w szczegóły, stabilne dźwięki i nieprzeciętny zasięg akustyczny. Dostępne 4 tryby pracy z całą pewnością posłużą w każdej sytuacji i spełnią Twoje wymagania. Bezprzewodowe połączenie przez Bluetooth 5.0 zezwala na zdalne połączenie z większością modeli przystępnych na rynku.


progresywne innowacje

Głośniki zostały wyposażone w wersję Bluetooth 5.0 i system dekodowania Qualcomm aptX HD. To oznacza, że S3000 Pro posiadają szeroką gamę kompatybilności z wieloma akcesoriami. Liczna ilość wbudowanych portów to między innymi: USB, Line In, Balance, a także wejście optyczne i koaksjalne. Nie musisz męczyć się z kablami, aby uzyskać pewny, a także bezstratny przesył. Połącz sprzęt przy pomocy modułu Bluetooth i zapewnij sobie błyskawiczny i bezawaryjny przekaz sygnału, bez jakichkolwiek zakłóceń.

Spełnione standardy jakości

W procesie tworzenia zostały wykorzystane części, które dotychczas asygnowane były wyłącznie do mistrzowskich maszyn. Certyfikowane głośniki Hi-Res Audio gwarantują rozległy zakres częstotliwości, dopasowując tonację do aktualnego trybu pracy. W dodatku, przetwornik basowy i wysokotonowy, razem z aluminiową membraną są odpowiedzialne za pozbawione szumów, klarownie czyste brzmienia. Kontrola dynamiki oparta o technikę DSP, elektroniczna zwrotnica i wzmacniacz klasy D, dostarczają garść niezapomnianych wrażeń immersyjnych w trakcie słuchania ulubionych utworów.

Pożegnaj uciążliwe zakłócenia

Zastanawiasz się, dlaczego głośniki S3000 PRO w tak nadzwyczajny sposób przetwarzają sygnał audio? Dźwięk o niezwykłej jakości jest otrzymywany za pomocą zaawansowanego procesora XMOS x Core200, który obsługuje bitrate USB do choćby 24bit/192kHz. Co więcej, wykorzystanie technice Kleernet zezwala na kompletnie bezstratny, pozbawiony zakłóceń, bezprzewodowy przesył sygnału. Pasmo przenoszenia 5.8 G wpływa na nieszablonową stabilność, a rozwiązanie DNA (Detect and Avoid) daje możliwość wykrywania, a następnie eliminowania błędów.


dużo możliwości

Niezależnie od Twoich potrzeb, Edifier potrafi jeszcze lepiej przypasować się do wymagających sytuacji. Bez problemu przełączaj się między czterema trybami, takimi jak Classic, Monitor, Dynamic oraz Vocal. Te cztery tryby dźwięku zostały wytwarzane w celu podkreślenia specyficznych tonów w najróżniejszych gatunkach muzyki i dźwięku. W każdej chwili możesz wypróbować wszystkie ustawienia i zapewnić sobie wielogodzinną rozrywkę, początkując seans wciągającego serialu lub oglądać koncerty swych idoli.


wygodna obsługa z każdego miejsca

Do zestawu dołączony został poręczny pilot, służący do zdalnego sterowania, dający całkowitą kontrolę z pewnej odległości. Indywidualnie reguluj wysokie tony, basy, czy poziom głośności, nie ruszając się z wygodnego fotela. Starczy ruch jedną dłonią, by włączyć i wyłączyć zasilanie, zatrzymać/wznowić odtwarzanie, cofnąć piosenkę, wybrać źródło dźwięku albo jeden z trybów.


wysmakowane, matowe wykończenie

Ciemna, drewniana pokrywa połączona jest z postępowymi funkcjami hi-tech, żeby nadać konwencjonalnego, wyrafinowanego wyglądu. Rewelacyjnie spełni oczekiwania jako szykowny dodatek w stylowo urządzonym pomieszczeniu. Planarne głośniki odpowiadają za bardziej szczegółowe, delikatne tony, dzięki temu można radować się taką samą jakością muzyki w całym domu.


Specyfikacja
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.