Menu

Głośniki GENESIS Helium 100BT RGB

Cechy produktu

  • Producent NATEC GENESIS 

Opis

Helium 100 BT to głośniki wytwarzane z myślą o graczach i ich potrzebach. Dzięki niewielkim gabarytom zajmują nie dużo miejsca na biurku, natomiast postępowe technologie sprawiają, iż dźwięk wyciągający się z głośników jest idealny i okryty milionami odcieni. Z Helium 100BT poczujesz się, jakbyś był na miejscu rozgrywki.

Nie tylko przewodowe
Helium 100BT możesz sparować maksymalnie z dwoma urządzeniami, przez technikę Bluetooth, a także jedno przy użyciu wejścia 3,5 mm. Dzięki temu z głośników można korzystać także, gdy komputer nie jest aktualnie używany. Relacje ze streamów, a także rozgrywek e-sportowych możemy śledzić za pomocą telefonu, tabletu bądź innego urządzenia, który obsługuje wyznaczone technologie.

zachwycający bas
Helium 100 BT zostały wyposażone w specjalną funkcję Bass Reflex, głośniki generują większą liczbę niskich tonów, redukując przy tym zniekształcenia przy wyższym poziomie głośności. Dzięki temu głośniki sprawiają, że zacięte rozgrywki gamingowe, słuchanie muzyki, czy oglądanie filmów wchodzi na zupełnie inny rozmiar rozrywki.

Wysoka jakość dźwięku
Głośniki Helium 100BT to pakiet 2.0 o mocy 10 W wsparty systemem bezprzewodowego połączenia. Reprodukcja basów, a także wysokich tonów stoi na wysokim poziomie dzięki prawidłowemu zbalansowaniu niskich częstotliwości, jak i tych przeciętnych. Dźwięk jest pozbawiony zniekształceń choćby na najwyższych stopniach głośności.

Podświetlenie RGB
Helium 100 BT progresywny system podświetlenia RGB, dzięki któremu zapewnisz sobie jeszcze lepsze wrażenia podczas gry. Przy pomocy przycisku znajdującego się na przednim panelu obudowy głośnika możesz z łatwością zmienić, włączyć i wyłączyć kolorowe efekty. Dodaj wyjątkowego klimatu wieczornym sesjom przed komputerem i wejdź do gry w najkorzystniejszym stylu.

wyjątkowy design
To, co wyróżnia te głośniki to unikatowy design połączony z hipnotyzującym pokazem świetlnym RGB. Dzięki połączeniu matowej czarnej obudowy z frontem wzbogaconym o metaliczny szczotkowany panel głośniki prezentują się świetnie na biurku każdego gracza.

Wygoda użytkowania
Zestawem możemy sterować dzięki panelowi umieszczonym na froncie głośników, który zagwarantuje stały i wygodny dostęp do najmocniej potrzebnych funkcji (pauza, odtwarzanie, czy regulacja głośności). Poczuj się jak w samym sercu zaciętej batalii i bądź o jeden krok dalej od swego przeciwnika.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.