Menu

Głośniki komputerowe Sven MS-1085 (860) Szybka dostawa! Darmowy odbiór w 21 miastach!

Cechy produktu
  • Producent Sven 
Opis

Być może każdy, kto kiedykolwiek obserwował wschodzące słońce, prawdopodobnie poczuł przypływ energii i inspiracji. Ta genialna chwila, kiedy pierwsze promienie światła odcinają ciemność i mrok nocy, budzą podziw w sercu i napełniają go nadziejami.

Hojne słońce daje nam ogromną energię na cały dzień. Ten nastrój zainspirował do stworzenia systemu głośników MS-1085 GOLD Wygląd systemu przypomina poranne dawanie spokoju i spokoju. Srebrne krągłe elementy dekoratywne na połyskującym czarnym tle przedniego panelu satelity i subwoofera powodują, że przypominasz wschód słońca.

System niezwykle delikatnie traktuje wszystkie gatunki muzyczne. Każdy utwór muzyczny, czy to liryczna kompilacja konwencjonalna, rock'n'roll czy wyrafinowany jazz, brzmi świetnie czysto i wyraźnie, gdy dociera do uszu słuchacza.

Dwukierunkowe głośniki satelitarne zapewniają szczegółową reprodukcję najwyższych poziomów. Czy chcesz głębiej poczuć bas i partię perkusji Wyreguluj bas przy pomocy pokrętła na tylnym panelu subwoofera.

Dęięki obudowie pasmowej subwoofera system odtwarza każdą melodię z rytmem i napędem. Ma serce o mocy 46 W. Aby stworzyć komfortową, ​​swobodną atmosferę, po prostu lekko zmniejsz głośność przy pomocy przewodowego pilota zdalnego sterowania.

Pilot jest zaopatrzony w gniazdo słuchawkowe. Starczy jedno kliknięcie i system jest gotowy do pracy w trybie jednostkowym. Komunikuj się, odkrywaj, ciesz się, planuj swoje cele i je osiągaj. System MS-1085 GOLD będzie w tym pomóc!

Miło jest spędzać czas w domu lub w pracy z dźwiękiem twoich ulubionych melodii. Złącze RCA na tylnym panelu subwoofera pozwala na podłączenie przeróżnych sprzętów audio komputera stacjonarnego, laptopa, odtwarzacza DVD, smartfona itp.

I wdrażanie wielu możliwości rozrywki, od oglądania filmów i słuchania muzyki po brzmiące gry komputerowe....

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.