Menu

Głośniki Logitech Z623 2.1

Cechy produktu

  • Producent Logitech 
  • System 2.1 

Opis

Jakość wykonania

Z-623 2.1 firmy Logitech to trzyczęściowy zastaw głośników 2.1 składający się z 2ch głośników satelitarnych i subwoofera. Obudowy głośników wytworzone są z trwałego i wytrzymałego materiału, czarny odcieniu. Dzięki odpowiednio dopasowanym materiałom zestaw charakteryzuje się wysoką jakością brzmienia, wytrzymałością, trwałością i opornością na czynniki zewnętrzne.

cechy

komplet Z-623 2.1 składa się z 2ch głośników satelitarnych o sporej mocy RMS 70 W, a także z subwoofera o mocy RMS 130 W. Cechy te zapewniają wysoką jakość dźwięku o wyraźnej barwie tonów wysokich i, a także wyczuwalnym basie. Głośniki posiadają uniwersalny interfejs jack 3,5mm, dzięki czemu są kompatybilne z większością komputerów PC i laptopów przystępnych na rynku, jak dodatkowo z szeroką gamę innych urządzeń z gniazdem audio.

atrybuty

adekwatne wymiary głośników i subwoofera umożliwiają komfortowe rozmieszczenie zestawu na domowym biurku czy komodzie. Pełną kontrolę nad dźwiękiem gwarantuje regulator poziomu głośności umieszczony na jednym z głośników satelitarnych. Niewątpliwym atutem tego modelu jest też uzupełniające wyjście słuchawkowe pozwalające na podłączenie do głośników zewnętrznego zestawu słuchawkowego.

atest THX

atest THX nadawany jest sprzętowi, filmom, itp. Gwarantuje wysoką jakość odtwarzanego materiału. Sprzęt z atestem THX spełnia kryteria dotyczące budowy sprzętu, obróbki i jakości sygnały dźwiękowego na zapotrzebowania kina domowego.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.