Menu

Razer Nommo 2.0

Cechy produktu

  • Producent Razer 
  • System 2.0 

Opis

Razer Nommo to pakiet głośników w systemie 2.0, który zaimplementowane 3-calowe przetworniki. Zaimplementowane technologie gwarantują głębię dźwięku. Zastosowane 3-calowe przetworniki Razer Nommo wytwarzane zostały z włókna szklanego.

Materiał ten wpływa na wibrację oraz ogólną klasę dźwięku. Głośniki zaprojektowano w taki sposób, aby zapewnić wysokiej jakości dźwięk, pełen szczegółów. Basy stanowią wyraźny element wrażeń gamingowych i filmowych.

Razer Nommo wykorzystuje wydłużoną konstrukcję tunelów basowych, które powiększają liczbę niskich tonów. Dźwięk jest pozbawiony zniekształceń choćby na najwyższych poziomach głośności. Zestaw głośników Razer Nommo sprawia, że słuchanie muzyki, oglądanie filmów, a także granie w gry wchodzi na zupełnie inny rozmiar.

Dźwięk jest pełen szczegółów, a także głębi. Zaimplementowane technologie sprawiają, że użytkownik czuje się, jakby znalazł się w centrum akcji....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.