Menu

Asfora gniazdo telefoniczne Schneider podtynkowe podwójne 2xRJ11 stalowe EPH4200162

Cechy produktu
  • Producent Schneider 
Opis

Gniazdo telefoniczne podwojne RJ11 w kolorze stalowym, linii Asfora, producenta Schneider Electric, o numerze katalogowym EPH4200162 Długie i solidne pazury utrzymywane są przy pomocy metalowych prowadnic w pozycji pionowej, co usprawnia montaż i rozszerza bezpieczeństwo w trakcie mocowania mechanizmu w puszce instalacyjnej.

Mechanizm posiada czytelny schemat oraz oznaczenie zacisków usprawniające podłączenie. Na dodatek, solidna ramka montażowa wytworzona z galwanizowanego metalu posiada nacięcia ułatwiające pozycjonowanie. Artykuł może być instalowany w ramkach wielokrotnych.

Asfora to pełna gama wysokiej jakości łączników i gniazd o eleganckim oraz szerokiej funkcjonalności. Dostępna jest w 6 kolorach: biały, kremowy, aluminium, stal, brąz oraz antracyt, co pozwala stworzyć 36 kombinacji kolorystycznych.

Prosta forma, znaczny asortyment i szybka i łatwa instalacja to atuty linii Asfora. Seria ASFORA Produkty serii Asfora Schneider Electric mają znaczny zakres funkcji (łączniki jednobiegunowe, łączniki świecznikowe, gniazda 2P+PE, gniazda R-TV-SAT, gniazda 2P+PE IP44 w ramce podwójnej).

Sterujesz żaluzjami, dzięki podświetleniu prosto odszukasz łącznik światła w ciemności oraz formujesz nastrój w salonie czy sypialni, stosując ściemniacze. Masz dostęp do mediów (gniazda R-TV-SAT, gniazda RJ45) i cieszysz się świetną jakością dźwięku (gniazda głośnikowe, przewody estetycznie ukryte w ścianie).

Osprzęt elektroinstalacyjny Asfora z tak szerokim zakresem funkcji ułatwia i uprzyjemnia życie. Asfora Schneider Electric to klasyka w korzystnej cenie! Piękno tkwi w klasyce. Kolekcja Asfora to wyszukana klasyka, która pozwala wykreować stylową przestrzeń.

konwencjonalne piękno tkwiące w prostocie – tak gniazda i łączniki Asfora postrzegają konsumenci, którzy cenią ponadczasowy design, która za każdym razem robi wrażenie, niezależnie od panującej mody i zmieniających się trendów.

wytworna forma i nieśmiertelne kolory kolekcji Asfora Schneider Electric pozwolą Ci stworzyć harmonijne wnętrze, wspaniale dostosowane do Twojej wrażliwości estetycznej. Oszczędzanie energii poprzez sterowanie oświetleniem.

Gama produktów Asfora gromadzi łączniki do sterowania żaluzjami i ściemniacze. Dzięki nim zjednoczysz poziom oświetlenia w pomieszczeniu wykorzystując światło naturalne i ograniczysz zużycie energii. Wielokrotne ramki serii Asfora - wygoda i funkcjonalność.

Asfora w swej ofercie ma ramki od 1-krotnych po 6-krotne poziome, a także 1- 2- i 3-krotne pionowe. Umieszczenie kilku mechanizmów w jednej ramce udoskonaloną organizację przestrzeni w Twoim domu!

atuty pokaźniejsza niepodatność na UV Ramki produkowane z tworzywa o zwiększonej wytrzymałości na promieniowanie UV nie odbarwiają się z upływem lat, zachowują stylowy wygląd. Ramki wielokrotne seria produktów Asfora z aż 6-krotną ramką poziomą, a także 2 i 3-krotną pionową oznacza całkowitą rezygnację z zewnętrznych rozdzielaczy.

szybki i bezpieczny montaż Czytelne oznaczenia i schematy połączeń upraszczają montaż i demontaż produktów oraz zniżają ryzyko błędnego połączenia. Gniazda IP44 W linii wynajdziesz gniazda IP44. Gniazda IP44 zapewniają skuteczną ochronę przed ciałami stałymi pokaźniejszymi aniżeli 1,0 mm, a także chlapiącą wodą.

To ważne np. W łazience. Gładka powierzchnia doskonale gładka powierzchnia dodaje elegancji i pomaga w utrzymaniu czystości (usuwasz kurz, nie zostawiając włókien ścierki). Jednolity materiał jednolity, niemalowany materiał o szerokiej niepodatności na uszkodzenia da Ci pewność, że ewentualne zarysowania będą niewidoczne na powierzchni.

atrybuty seria Asfora - stylowe i tradycyjne wnętrza Łączniki i gniazda Asfora wybierają klienci, którzy cenią wyraźny, zdecydowany zarys, klasyczną elegancję i prostą formę. To szczególnie konkretna kolekcja: 1 wytworna forma w 6 nieśmiertelnych kolorach (białym, kremowym, aluminiowym, stalowym, brązowym i antracytowym).

Dla tych, którzy lubią podejmować szybkie decyzje, bez zastanawiania się nad mnogością odcieni, form, a przy tym dbają o domowy budżet. Konwencjonalny design z uniwersalną kolorystyką wpisuje się w każdą aranżację Łączniki i gniazda Asfora pozostają zawsze lubiane, niezależnie od zmieniających się trendów.

tradycyjna elegancja, jakość wykonania, prosta forma i barwy, które nigdy nie przemijają, to bezpieczne rozwiązanie w każdym wnętrzu. Sprawdź wszystkie produkty serii Asfora

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.