Menu

Gniazdo głośnikowe Schneider Sedna SDN5400160 podwójne aluminium

Cechy produktu

  • Producent SCHNEIDER ELECTRIC 

Opis

Gniazdo głośnikowe podwójne w kolorze aluminiowym, kolekcji Sedna Schneider Electric, o numerze katalogowym SDN5400160 Długie i potężne pazury z funkcją samopowrotu utrzymywane są za pomocą metalowych prowadnic w pozycji pionowej, co usprawnia montaż i rozszerza bezpieczeństwo podczas mocowania mechanizmu w puszce instalacyjnej rozmiary korpusu zostały zminimalizowane tak, aby instalacja nawet w niewiele znaczącej puszce z gęsto upakowanymi przewodami nie sprawiała problemów Mechanizm posiada czytelny schemat oraz oznaczenie zacisków upraszczające podłączenie dodatkowo, mocna ramka montażowa wytworzona z galwanizowanego metalu ma nacięcia ułatwiające pozycjonowanie artykuł może być instalowany w ramkach wielokrotnych kolekcja SEDNA Sedna Schneider Electric to pełna gama wysokiej jakości łączników i gniazd o subtelnym charakterze, który nadają serii cienkie, zaledwie kilku milimetrowe ramki zewnętrzne.

Delikatna a jednak wyrazista. Jej łagodna forma, rozmaity asortyment oraz interesująca paleta barw czynią kolekcję Sedna perfekcyjną alternatywą dla tradycyjnych łączników i gniazd. Dzięki szerokiej funkcjonalności seria Sedna jest nieprzeciętnym wyborem dla wszelkich tych którzy chcieliby uczynić swoje życie jeszcze bardziej wygodnym.

dostępna jest w 6 kolorach: białym, kremowym, aluminiowym, satynowym i grafitowym (gniazda zasilające występują na dodatek w kolorze czerwonym). Pozwala to na stworzenie z ramkami w 7 kolorach (w dodatku w odcieniu czerwonym oraz miętowym szarym) 42 kombinacji kolorystycznych.

Prosta forma, pokaźny asortyment oraz szybka i nieskomplikowana instalacja to mocne strony tej linii. Delikatne linie i niebanalna kolorystyka. Linia Sedna to kompromis między progresywnością i klasyką. Prosta forma i specyficzny 8 mm płaski design to wyśmienity wybór dla zwolenników prostej formy.

Natomiast charakteru serii dodaje kolorystyka. Sedna to 7 odcieni ramek i 6 barw mechanizmów. Dostępne są równocześnie odważne kolory takie jak energetyczne czerwienie, jak i neutralne barwy w postaci bieli i beżów.

Wybierz swoje barwy i stwórz rewelacyjną przestrzeń dla siebie! Sedna - obszerna funkcjonalność dla Twojej wygody. Linia Sedna to połączenie różnorodnych innowacyjnych technicznie produktów, które sprawią, że codzienne czynności, które wykonujesz będą dla Ciebie przyjemnością.

Ramki wielokrotne Sedna – jeszcze więcej wygody. Zastanawiasz się jak zorganizować przestrzeń? Ramki wielokrotne bezspornie ułatwią Ci to zadanie! Pozwalają one na montaż kilku funkcji w jednym miejscu.

Możesz dowolnie konfigurować układ komponentów w zależności od Twoich potrzeb. Ramki wielokrotne Sedna występują w wersji od pojedynczych, aż do pięciokrotnych jednocześnie w układzie pionowym i poziomym. Zalety nowoczesny płaski zarys i ciekawa kolorystyka konwencjonalny zarys ramek, wyjątkowo płaska forma, a także rozmaita kolorystyką sprawiają, iż wkomponowanie osprzętu w przestrzeń będzie dla Ciebie prawdziwą przyjemnością.

Galwanizowane ramki Galwanizowany materiał z powłoką antykorozyjną i tworzywo wytrzymałe na promienie UV sprawią, iż produkty na długo zachowają intensywne kolory. Gładka powierzchnia kolekcja Sedna to produkty o nowoczesnej smukłej formie z gładką powierzchnią.

dzięki temu kurz nie osiada na ramkach i są one łatwe do utrzymania w czystości. Instynktowny i łatwy montaż Metalowa ramka montażowa i czytelne oznaczenia i schematy szybki i intuicyjny montaż sprzętu.

progresywne rozwiązania dla Twojego komfortu. Jakość i bezpieczeństwo Osłonięte tory prądowe, wyprofilowane wejścia kablowe, czy osłonięte pazurki to tylko z niektóre z rozwiązań, które zapewniają pełne bezpieczeństwo instalacji.

Ramki wielokrotne Sedna posiada ramki od jedno - do pięciokrotnych w konfiguracji pionowej oraz w poziomej, które umożliwią Ci pozbycie się nieestetycznych rozdzielaczy zewnętrznych. Właściwości Bezpieczna łazienka z gniazdami IP44 Poczuj się pewnie i bezpiecznie w swej łazience.

Produkty ze stopniem ochrony IP44 sprawdzą się we wszelkich pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności. Wygodna praca w domowym biurze Ramki wielokrotne i spory zakres funkcji pozwolą Ci wyposażyć Twoje mieszkanie lepiej, niżeli niejedno firmowe biuro.

Pracuj i ucz się w wygodnych warunkach. Bezpieczeństwo Twojej rodziny na wyciągnięcie ręki Wszystkie gniazda linii Sedna zaopatrzone zostały w przesłony torów prądowych, które chronią wszystkich domowników, a z reguły dzieci poprzez porażeniem prądem.

Prosta i w całości bezpieczna instalacja osprzętu seria Sedna została zaprojektowana tak, by zapewnić Ci łatwość i bezpieczeństwo konstrukcji. Teleskopowa kompozycja zapewnia idealne dostosowanie do nierównych powierzchni.

Nie musisz się także martwić źle zamontowanymi puszkami. Pazurki w płaszczyźnie pionowej oraz otwarte i ułożone w jednej linii zaciski upraszczają montaż, a przezroczyste oznaczenia powodują, iż instalacja jest intuicyjna i szybka.

Osłonięte tory prądowe, wyprofilowane wejścia kablowe i osłonięte pazurki gwarantują bezpieczeństwo instalacji.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.