Menu

Gniazdo RTV-SAT przelotowe czekoladowy metalik GPA-RSP/m/40 SONATA

Cechy produktu
  • Producent OSPEL 
Opis

Gniazdo antenowe satelitarne przelotowe dedykowane jest do instalacji zbiorczych albo indywidualnych typu przelotowego (tzn.tzn. Od anteny biegnie jeden kabel poprzez poszczególne wnętrza.), podłączania odbiorników RTV i odbiorników (tunerów) satelitarnych.

Do kompletu wymagana ramka. Można stosować do systemów ramkowych wielokrotnych. Gniazdo antenowe satelitarne przelotowe asygnowane jest do instalacji zbiorczych albo jednostkowych rodzaju przelotowego, przyłączania odbiorników RTV i odbiorników (tunerów) satelitarnych.

Każde gniazdo posiada wejście i wyjście dla przewodu współosiowego o średnicy maks. 8,3 mm, dzięki temu mogą one być łączone szeregowo. Dwa porty wyjściowe zgodne z normą IEC i jedno typu F zezwalają na podłączenie odbiornika radiowego R, odbiornika telewizyjnego TV i tunera satelitarnego SAT.

jednakże do jednego obwodu szeregowego gniazd może być podłączony jedynie jeden tuner satelitarny.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.