Menu

Gniazdo RTV-SAT-SAT biały GPA-R2S/m/00 SONATA

Cechy produktu
  • Producent OSPEL 
Opis

Gniazdo satelitarne z dwoma wyjściami SAT zezwala na jednoczesne oglądanie i nagrywanie dwóch zróżnicowanych kanałów. Niezbędne dla dekoderów telewizyjnych platform cyfrowych. Do kompletu wymagana ramka. Można stosować do systemów ramkowych wielokrotnych.

Charakterystyka: przydatne do dekoderów, dla których wymagane są dwa sygnały z Hot-Birda, lub dwustrumieniowych modułów CI gniazdo jest zasilane dwoma przewodami antenowymi dedykowane do instalacji RTV-SAT analogowych i cyfrowych dwa porty wejściowe dla przewodu współosiowego doprowadzającego sygnał w cz.: dla wejścia SAT - 5-2400MHz, dla wejścia RTV/SAT - 5-2400MHz wysoka separacja między poszczególnymi portami możliwość wykorzystania portu SAT jako kanału zwrotnego galwaniczne oddzielenie wejścia od wyjścia RTV bezusterkowość i powtarzalność parametrów dzięki wykonaniu w technologii SMT obudowa o wysokiej wydajności ekranowania stworzona ze stopu ZnAl

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.