Menu

Ramka pojedyncza czarny SONATA Ospel metalik pozioma i pionowa R-1R/33

Cechy produktu

  • Producent OSPEL 

Opis

 OSPEL SONATA Ramka pojedyncza czarna. Kod producenta: R-1R/33 Ramki do linii Sonata są ramkami uniwersalnymi, umożliwiającymi montaż równocześnie w pionie jak i poziomie. Kolekcja Sonata spełnia najwyższe kryteria klienta.

kolekcję tę znamionuje linii oparta na zdecydowanym kwadracie. Różnorodne produkty z serii Sonata, znajdują wykorzystanie w najróżniejszych pomieszczeniach, równocześnie w salonach, sypialniach, przedpokojach, jak także kuchniach czy łazienkach.

Zwolennicy klasyki, docenią osprzęt w kolorach konwencjonalnej bieli i czerni. W innowacyjnych wnętrzach zastosowanie znajdą łączniki w głębokiej metalizowanej czerni. Możliwości aranżacyjne osprzętu rozszerzają wielokrotne ramki zewnętrzne tworzone ze szkła, aluminium, drewna i kamienia.(Zamówienia specjalne.) Rozbudowany asortyment, wytworny , a także możliwość zabudowy w ramkach wielokrotnych, daje możliwość umieszczenia osprzętu przeróżnego rodzaju w jednym miejscu.

Istnieje możliwość sterowania bezprzewodowego. W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.