Menu

Simon 54 Zaślepka ramki biała DP/11

Cechy produktu

  • Producent KONTAKT-SIMON 

Opis

Zaślepka Kontakt-Simon 54 DP/11 bez mostka biały Specyfikacja Produkty dopełniające Tworzywo nienaturalne, PC, Bezhalogenowe Stopień ochrony:IP20 wymiary: kwadrat o boku 5,5 cm "Simon 54" to postępowa linia premium osprzętu elektro-instalacyjnego oparta o świeże, bezawaryjne i przychylne w konstrukcji mechanizmy, eksponująca się szlachetną formą, a także bogatą kolorystyką.

Osprzęt funkcjonuje jako system ramkowy, symetryczny który pozwala na zamontowanie towaru w opcji poziomej i pionowej. Moduł instalujemy w standardowej puszce F60 za pomocą szybkozłączki albo śrub. Do dyspozycji jest pełna gama modułów: łączniki,przyciski, gniazda elektryczne, gniazda teleinformatyczne, USB, głośnikowe, RTV-SAT itp.

dostępny w tradycyjnej bieli, a także kolorach:kremowy, metaliczny mat,metalizowany, złoty mat, metalizowany, antracyt, metalizowany, brąz mat, metalizowany.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.