Menu

MPM XL MGO-36M

Cechy produktu
  • Producent MPM 
  • Kolor srebrny, czarny 
Opis

Gofrownica MPM MGO-36M Gofrownica MGO-36M Gofrownica MGO-36M producenta MPM to mocne urządzenie dla entuzjastów chrupiących i smacznych gofrów. Możesz w nim jednocześnie przygotować aż 4 gofry a termostat regulujący temperaturę pieczenia pozwoli upiec je tak, jak lubisz najistotniej.

Gofrownica MGO-36M to doskonały pomysł na szybkie i smaczne desery każdego dnia! Komunikacja świetlna Gofrownica MGO-36m to funkcjonalne rozwiązania i gwarancja smaku. Lampki kontrolne odpowiadają za bezpieczeństwo w trakcie codziennego stosowania.

Urządzenie komunikuje się za pomocą dwóch lampek kontrolnych. Jedna z nich (czerwona) powiadamia o podłączeniu do sieci. Lampka zielona zawiadamia osiągnięcie optymalnej temperatury i gotowość do pracy.

Łatwe utrzymanie czystości Płyty, pokryte specjalną, nieprzywierającą warstwą, pozwolą bez trudu utrzymać urządzenie w czystości i cieszyć się smakiem pysznych gofrów na dłużej. Moc do 1200 W Kulinarny sukces także wysoka moc urządzenia - 1200 W.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.