Menu

Golarka do ubrań PHILIPS GC026/00

Cechy produktu

  • Producent PHILIPS 

Opis

Golarka do ciuchów PHILIPS GC026/00 Golarka do tkanin Philips łatwo i likwiduje zmechacenia z rozmaitych rodzajów odzieży. Każda dzianina — jednocześnie sweter, jak i koc — będzie znów wyglądać jak nowa! Golarka do tkanin Natychmiastowe odnowienie starych ciuchów - eliminuje zmechacenia z tkanin - produkt odpowiedni do wszystkich ciuchów - W pakiecie 2 baterie AA firmy Philips wielka powierzchnia ostrzy umożliwiająca usuwanie zmechaceń z większego obszaru za jednym razem wielka powierzchnia ostrzy pozwala na eliminowanie zmechaceń z obszerniejszego obszaru odzieży.

dzięki czemu do przywrócenia ubraniom świeżego wyglądu potrzebna będzie mniejsza ilość ruchów. Ostrza wykonujące aż do 8800 obrotów na minutę i efektywnie usuwające zmechacenia Ostrza wykonują aż do 8800 obrotów na minutę, skutecznie i ekspresowo usuwają zmechacenia z odzieży.

Szczoteczka do czyszczenia pomaga wyczyścić urządzenie po użyciu Szczoteczka do czyszczenia upraszcza czyszczenie urządzenia po użyciu. W tym celu należy postępować zgodnie z informacjami podanymi w skróconej instrukcji obsługi znajdującej się w opakowaniu.

W opakowaniu znajdują się 2 baterie AA producenta Philips W opakowaniu znajdują się 2 baterie AA marki Philips. Pojemnik na zmechacenia można z łatwością wyjmować i opróżniać Pojemnik, w którym znajdują się zebrane zmechacenia, można z łatwością wyjmować i opróżniać.

3 wymiary otworów siateczki umożliwiające zbieranie zmechaceń dowolnych rozmiarów Dzięki siateczce z otworami w 3 najróżniejszych wymiarach zmechacenia dowolnej wielkości zostaną zebrane i precyzyjnie usunięte z tkaniny.

Nasadka regulująca wysokość do użycia z najdelikatniejszymi dzianinami Nasadka regulująca wysokość umożliwia usuwanie zmechaceń nawet z najdelikatniejszych dzianin....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.