Menu

Philips GC026/80

Cechy produktu

  • Producent Philips 

Opis

Golarka do odzieży GC026/80 duża powierzchnia ostrzy umożliwiająca likwidowanie zmechaceń z obszerniejszego obszaru za jednym razemDuża powierzchnia ostrzy zezwala na eliminowanie zmechaceń z pokaźniejszego obszaru odzieży.

dzięki temu do przywrócenia ubraniom świeżego wyglądu potrzebna będzie mniejsza liczba ruchów. Ostrza wykonujące aż do 8800 obrotów na minutę i wydajnie usuwające zmechaceniaOstrza wykonują aż do 8800 obrotów na minutę, produktywnie i ekspresowo usuwają zmechacenia z odzieży.

Pojemnik na zmechacenia można łatwo wyjmować i opróżniaćPojemnik, w którym znajdują się skategoryzowane zmechacenia, można z łatwością wyjmować i opróżniać. 3 wymiary otworów siateczki umożliwiające zbieranie zmechaceń dowolnych wymiarówDzięki siateczce z otworami w 3 najróżniejszych rozmiarach zmechacenia dowolnej wielkości zostaną zebrane i precyzyjnie usunięte z tkaniny.

Nasadka regulująca wysokość do użycia z najdelikatniejszymi dzianinamiNasadka regulująca wysokość umożliwia eliminowanie zmechaceń choćby z najdelikatniejszych tkanin. Szczoteczka do czyszczenia pomaga wyczyścić urządzenie po użyciuSzczoteczka do czyszczenia upraszcza czyszczenie urządzenia po użyciu.

W tym celu należy progresywnać zgodnie z informacjami przekazanymi w skróconej instrukcji obsługi znajdującej się w opakowaniu. W opakowaniu znajdują się 2 baterie AA marki Philips

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.