Menu

BrainBox - Obrazki

Cechy produktu
 • Producent Rebel 
Opis
Wspólna zabawa - wspólna nauka od najmłodszych lat!

Cenisz sobie wartościowe gry, które oprócz zabawy pozwalają maluchom zdobywać wiedzę i rozwijać ważne umiejętności? BrainBox - Obrazki spełni Twoje wymogi! Zajrzyj do pudełka i odkryj 55 obrazków ze zwierzętami, przedmiotami i rutynowymi sytuacjami z życia, które pozwolą Twojemu dziecku poznać świeże słowa i ćwiczyć proste liczenie. W dodatku zabawa z BrainBox jest oparte na zapamiętywaniu, pozwala więc rozwijać jedną z najważniejszych dziecięcych umiejętności.

Czym jest BrainBox?

To kolekcja nieszablonowych gier edukacyjnych, które będą wspierały rozwój Twoich dzieci lub podopiecznych na każdym etapie nauki. Wykorzystując dynamiczną i angażującą zabawę, gry z linii BrainBox pozwalają rozwijać wiedzę i wspierają trening pamięci i spostrzegawczości, czyli umiejętności kluczowych dla rozwoju.

Każde pudełko to komplet kart, które po jednej stronie posiadają obrazek (należy przyjrzeć mu się przez określony czas), a z drugiej komplet pytań, sprawdzających nie tylko naszą pamięć, ale też wiedzę z zakresu danego przedmiotu.

Na czym to polega?
 1. Weź kartę z pudełka i odwróć klepsydrę. Przyglądaj się obrazkowi na karcie do czasu, aż przesypuje się piasek. Możesz przekręcić klepsydrę jeszcze raz, jeśli potrzebujesz więcej czasu.
 2. Przekaż kartę innemu graczowi i rzuć kością. Ilość na kości wskazuje, na które pytanie musisz odpowiedzieć (na przykład gdy wyrzucisz 2, odpowiadasz na pytanie numer 2).
 3. Gracz, któremu została przekazana karta, czyta na głos pytanie, na które musisz udzielić odpowiedzi. Następnie sprawdza Twoją odpowiedź, patrząc na obrazek na drugiej stronie karty.
 4. Jeśli odpowiedź jest dobra, zatrzymaj kartę. Jeśli jest błędna, odłóż kartę do pudełka. Teraz kolej na następnego gracza.
 5. Gracz, który zgromadzi najwięcej kart po upływie 10 minut, wygrywa!
Dlaczego pokochasz tę grę?
 • To połączenie perfekcyjnej, dynamicznej zabawy z realnym rozwijaniem wiedzy z konkretnych dziedzin.
 • Testy wykazały, że gry z serii BrainBox stanowią genialne powiększenie nauki przedszkolnej i szkolnej; nadają się do zastosowania jednocześnie w szkole, jak i w domu.
 • BrainBoxy są dostosowane do wspólnej zabawy dzieci i dorosłych, żeby była ona satysfakcjonująca dla obu stron.
 • Gry powstają w etycznych warunkach, z materiałów pochodzących z recyklingu i zdatnych do ponownego przetworzenia.
Zawartość pudełka:
 • karta z zasadami
 • 55 kart
 • klepsydra
 • kostka

liczba graczy: 1- bez ograniczeń

Średni czas gry: ok. 10 minut

Wiek: 4+

dopełniające dane: Wydawca: Rebel Wydanie: polskie
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.