Menu

REBEL Gra Fantastyczne Światy

Cechy produktu
  • Producent Rebel 
Opis
Fantastyczne światy

WyKOMBinuj własną drogę do zwycięstwa!

Wciel się we władcę i rozwijaj swoje królestwo najlepiej jak potrafisz! Którą drogę wybierzesz, na czym będziesz chciał się skoncentrować? Czy zdecydujesz się podążać drogą siły, tworząc mocną armię i z jej pomocą zmiatać wrogów z powierzchni ziemi? A może zwrócisz się ku czarom, których źródło bije na niedostępnej, płonącej wyspie? wybór należy do Ciebie, a dwie wybrane strategie nigdy nie będą takie same w tej prostej i niezwykle zmiennej karciance, jaką są Fantastyczne światy.

Na czym to polega?

Zasady Fantastycznych światów są banalnie proste w swojej turze dobierasz jedną kartę, a następnie jedną odrzucasz. Do dostosowania możesz wybrać kartę spomiędzy tych, z których zrezygnowali Twoi przeciwnicy, albo zdać się na ślepy los i dobrać pierwszą z zakrytego stosu. Gra kończy się w momencie, w którym na stole znajdzie się 10 odrzuconych kart, więc to uczestnicy decydują, ile będzie trwała!
Proste, prawda? Jedyne, na co trzeba zwrócić uwagę, to zależności między kartami. Fantastyczne światy to, mówiąc krótko, gra w combo poszczególne karty skatalogowane w odpowiednie zestawy będą mnożyć sobie wzajemnie punkty. Konieczne jest zatem uważne czytanie ich opisów i dopasowanie tego, co nam się trafia, do już posiadanych kart. To właśnie gromadzenie unikalnych kompilacji zadecyduje o naszym zwycięstwie.

Dlaczego pokochasz tę grę?
  • To jedna z tych karcianek, których zasady tłumaczy się dosłownie w minutę, a sednem zabawy jest poznanie i umiejętne połączenie kart; samo odkrywanie możliwości zajmuje nieco czasu i jest niezwykle przyjemne;
  • W Fantastycznych światach nie ma dwóch identycznych partii za każdym razem inne są karty, które do nas trafiają i strategia, którą zdecydujemy się (i będziemy mogli) przyjąć;
  • Pojedyncza rozgrywka jest dość krótka trwa około 20 minut lecz bez przeszkód możemy rozegrać kilka partii pod rząd. Dzięki temu gra idealnie stanie na wysokości zadania równocześnie jako lekki tytuł na początek, przerywnik między cięższymi tytułami, jak i główna atrakcja wieczoru;
  • W tej grze nie ma jednej, uniwersalnej drogi do zwycięstwa, a tym samym wraz z kolejnymi partiami staramy się odkryć coraz to nowsze drogi do zwycięstwa!
  • Wiek: od 14 lat
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.