Menu

REBEL REBEL Gra Tagi

Cechy produktu
  • Producent Rebel 
Opis

Jak prędko znajdujesz pasujące słowa? Zabawka Roku 2019 W grze Tagi każdy z uczestników stara się zebrać z planszy jak najwięcej barwnych kulek. W tym celu będziemy musieli wymyślać hasła realizujące zadane kryteria: literę początkową, a także kategorię.

Ale uwaga! Ogranicza nas czas i odpowiedzi innych graczy! Jak to działa? Na planszy umieszczane jest 5 kategorii oraz 4 litery początkowe. W punktach przecięć liter, a także kategorii umieszczane są kulki.

Uczestnicy kolejno rozgrywają swoje tury. Każda z nich trwa 15 sekund. W trakcie trwania tury gracz może zdobyć dowolną liczba kulek – tyle, ile słów uda mu się poprawnie podać. Jeśli gracz odgadł ostatnie hasło z danej kategorii, na dodatek otrzymuje na dodatek jej kartę, która zapewni mu uzupełniające punkty na koniec gry.

Pojedyncza runda kończy się w chwili, gdy na planszy skończą się kulki lub żaden z graczy nie będzie w stanie podać poprawnego słowa. Rozgrywa się tyle rund, ilu uczestników zasiadło do zabawy. Dlaczego pokochasz tę grę? To naprawdę przyjemna wariacja na temat gier słownych, w której trenujemy nasz umysł i zdolności językowe.

Aby rozpocząć zabawę, nie musimy znać wielu zasad, a sama gra jest niezwykle uniwersalna. Połączenie zadań kreatywnych z presją czasu zawsze prowadzi do atrakcyjnych pomyłek, a co za tym idzie – masy śmiechu i prawidłowej zabawy.

Tagi zabawką roku 2018! Gra Tagi zdobyła prestiżowy tytuł Zabawka Roku 2019 w kategorii "Gry" przyznawany poprzez portal Zabawkowicz.pl dla najszczególniej wartościowych, mądrych i bezpiecznych zabawek i gier.

Zawartość pudełka: 240 kart 4 plastikowe miski klepsydra 20 kulek plansza z miejscem na karty i żłobieniami na kulki, tor punktacji, 4 pionki 24 żetony instrukcja Gra dla 2 - 4 osób od 10 lat

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.