Menu

REBEL Gra Time's Up! Family (2020 PL)

Cechy produktu
  • Producent Rebel 
Opis
Co on miał na myśli?
Nietypowe kalambury, w których musimy nie tylko kreatywnie przedstawić wylosowane hasła, ale też zapamiętać, jak robią to inni? To właśnie Time's Up! w trakcie 3 rund naszym zadaniem jest przedstawić wylosowane hasła drużynie: najpierw opisując, co mamy na myśli, później używając tylko jednego słowa, a na koniec ukazując treść bez mówienia.

Na czym to polega?
Rozgrywka w Time's Up! składa się z 3 rund, podczas których korzystamy z tego samego zestawu kart z hasłami:

Opis luźny. Drużyny mają za zadanie odgadnięcie jak największej liczby haseł prezentowanych poprzez członka swojej drużyny. Może on opowiadać o haśle w dowolny sposób (oczywiście poza mówieniem wprost, o co chodzi), a pozostali gracze mają nieograniczoną liczbę prób odgadnięcia hasła.
Jedno słowo. Tym razem członek drużyny może podać tylko jedno słowo-skojarzenie, które naprowadzi drużynę na trafne hasło. Grupa ma jedną próbę odgadnięcia!
Pantomima. Żeby zaprezentować wylosowane hasło, członek drużyny nie może używać słów. Zostaje gestykulacja i wydawanie dźwięków.
dzięki czemu, że we wszystkich 3 rundach korzystamy z tej samej puli kart, musimy nie tylko odgadywać hasła, lecz też zapamiętywać kluczowe skojarzenia, jakie mieliśmy z nimi my i pozostali gracze.

Dlaczego pokochasz tę grę?
220 kart, a na każdej z nich po 2 hasła związane z przedmiotami codziennego stosowania. Taka pula wystarczy na naprawdę niemało rozgrywek (zwłaszczaw trakcie pojedynczej rozgrywki używamy około 40 haseł).
w trakcie zabawy z Time's Up! nie ma czasu na nudę czy przestoje. Każdy z nas musi obserwować poczynania przeciwników, bo w następnej rundzie możemy trafić na te same karty.
dzięki temu, że gra oparta jest na skojarzeniach, gwarantuje świetną zabawę i niemało wybuchów niekontrolowanego śmiechu.
użyteczna klepsydra odmierza czas i nie ma mowy o pomyłkach.
Dzięki funkcjonalnemu woreczkowi możemy zabrać nasz egzemplarz gry absolutnie wszędzie i bawić się w każdych warunkach.


Zawartość pudełka:
220 kart
instrukcja
książeczka z informacjami na temat haseł
woreczek
notes do zapisywania wyników

Gra dla 4 - 12 osób od 8 lat

rozmiary opakowania: 15 x 13,5 x 7,5 cm.

EAN: 5902650614970
Kod Producenta: REBEL 5902650614970
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.