Menu

REBEL Gra Zaginiony Klucz

Cechy produktu
  • Producent Rebel 
Opis

Gra Zaginiony Klucz Zaginiony klucz to zbudowana na współpracy gra towarzyska o wyjątkowo uniwersalnym charakterze, oparta o dedukcję i zabawę ze skojarzeniami. To od waszego współdziałania i efektywnej komunikacji zależy, czy klucz zostanie odnaleziony!Na czym to polega?Osoby zasiadające do gry wybierają lidera to on będzie odpowiadał za przekazywanie wskazówek, w trakcie gdy zadaniem pozostałych graczy będzie odnalezienie klucza.W ciągu czterech tur drużyna będzie eliminowała kolejne karty eksploracji tak długo, aż na stole pozostanie tylko jedna, właściwa.

Ale uwaga jeśli w którymkolwiek momencie zabawy gracze zdecydują się pousuwać klucz, samoczynnie przegrywają.Aby trafnie podejmować decyzje, gracze będą kierowali się podpowiedziami przywódcy i własną dedukcją.

Karty eksploracji (wśród których jest klucz) oraz karty wskazówek (podawane poprzez lidera) są przedstawione za pomocą obrazków.Przekazując podpowiedzi lider będzie dzielił wskazówki na 3 kategorie: silnie związane z kluczem, lekko z nim związane i nie związane z nim w ogóle.

W podobny sposób gracze mogą analizować własne skojarzenia, co powinno ułatwić im podejmowanie decyzji.Rozgrywka trwa 4 rundy, a w każdej z nich drużyna ma 3 minuty na podjęcie decyzji o tym, które karty eksploracji odrzuca.

Jeśli po czwartej rundzie w grze została jedna karta eksploracji, a jej numer jest zgodny z numerem klucza wygraliście!Dlaczego pokochasz tę grę? Zaginiony klucz to nie lada gratka dla wszelkich miłośników dedukcji i skojarzeń, którzy szukają nowych wyzwań i nietypowych form komunikacji.

podczas zabawy wykorzystujemy myślenie abstrakcyjne. W poszczególnych partiach mamy okazję wcielić się w dwie zupełnie różnorodne role: lidera i odgadującego, które wymagają od nas uruchomienia zupełnie innych sposobów myślenia.

Każda decyzja podejmowana poprzez uczestników jest widoczna dla rozgrywki i może przesądzić o zwycięstwie lub przegranej. Dzięki prostym zasadom i szybkiemu przygotowaniu do gry, Zaginiony klucz jest wyjątkowo uniwersalny i możemy zaproponować go wielu osobom, choćby tym nie grającym na co dzień w planszówki.

UWAGA!Do gry przystępna jest przeznaczona aplikacja, która ułatwia zabawę: pozwala odnotować numer klucza, prowadzi graczy oraz posiada minutnik. Jej instalacja nie jest potrzebna do gry, ale może ją ułatwić i uczynić jeszcze przyjemniejszą.Nr katalogowy: 62073Akcesoria w komplecie: 84 ilustrowane karty 9 żetonów wskazówek 3 płytki strefy Zasłonka Żeton bonusowy Tor tur widocznik tur Instrukcja Pozostałe cechy:...

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.