Menu

K2: Lhotse REBEL

Cechy produktu
  • Producent Rebel 
Opis

Gotowi stawić czoła czwartej górze świata podczas rozgrywki K2: Lhotse?Położona od południowej strony Mount Everestu góra Lhotseto czwarty 8-tysięcznik świata i część masywu, do którego należy także Mount Everest.

Zawdzięczający swoją nazwę Charlesowi Howardowi-Buryemu szczyt jest bardzo znany ze swej południowej ściany, stanowiącej 3000 metrów wyjątkowo niebezpiecznego podejścia, które odebrało życie takim sławom jak Jerzy Kukuczka.

nawet znany Reinhold Messner, który ma na swoim koncie wszystkie 8-tysięczniki, zrezygnował z wspinaczki na obfitych wysokościach po próbie podejścia na szczyt od południowej strony. Karkołomnego wyczynu udało się dokonać jedynie Siergiejowi Bierszowi i Władimirowi Karatejewowi w 1990r.

teraz przyszła pora, żebyście i wy stanęli oko w oko ze skalistym gigantem w trakcie rozgrywki w K2: Lhotseod REBEL!Dodatek K2: Lhotseto aż dwa świeże scenariusze ryzykownej wspinaczki!Gra K2: Lhotseto niesamodzielny dodatek do Gry K2, mającej na celu doprowadzenie dwójki himalaistów jak najbliżej upragnionego szczytu.

dodatkowo czekają na was plansza z dwoma scenariuszami rozgrywki, zupełnie nowe kafle pogodowe, a także wyjątkowa mechanika żetonów liny poręczowej, dzięki której wytyczycie własne szlaki. W pierwszym scenariuszu zmierzycie się z południową ścianą, podzieloną na wysokościoraz pionowe sektory – wschodni, centralny i zachodni.

Rozgrywkę regulować będą kafle pogody i żetony liny poręczowej, które mogą uratować was przed złą pogodą lub lawinami. Scenariusz drugi K2:Lhotseto szybkie podejście południową przełęczą. W grę wchodzi mniej kart, bo na początku odrzucicie z talii 3 z nich,, a także mniej czasu na zdobycie szczytu.

Spieszcie się i pamiętajcie – odrzucając najkorzystniejsze karty na początku, zyskacie dopełniające punkty na koniec!Gry REBEL – gwarancja niezapomnianych wrażeń!Dodatek K2:Lhotsedo podstawowej wersji Gry K2 (edycja nowa) to wyśmienity pomysł na wzbogacenie dotychczasowej rozgrywki.

stanie na wysokości zadania on w przypadku wszystkich graczy powyżej 8-go roku życia, którzy sięgają myślami na sam dach świata i pragną poczuć dawkę adrenaliny! Wydawnictwo REBEL od lat zadowala się nieprzeciętną opinią wśród fanów różnych gier planszowych.

zróżnicowana tematyka pozwala dobrać rozrywkę w zależności od zainteresowań oraz wieku, a rewelacyjne wykonanie daje gwarancję świetnych wrażeń estetycznych!

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.