Menu

REBEL Gra BrainBox Przyroda

Cechy produktu
  • Producent Rebel 
Opis

Wspólna zabawa - wspólna nauka przyrody!Odkryj przed swoim dzieckiem bogaty świat fauny i flory dzięki grze BrainBox - Przyroda! Na 55 kartach wyszukasz rozmaite rodzaje zwierząt, roślin i grzybów (jednocześnie powszechnie występujących w okolicy, jak i egzotycznych) z podziałem na gatunki.

dodatkowo na każdej karcie znajduje się przyrodnicza ciekawostka, a sama rozgrywka pozwala ćwiczyć zapamiętywanie i szybkie kojarzenie faktów. Czym jest BrainBox?To linia nieszablonowych gier edukacyjnych, które będą wspierały rozwój Twoich dzieci albo podopiecznych na każdym etapie nauki.

Wykorzystując dynamiczną i angażującą zabawę, gry z linii BrainBox pozwalają rozwijać wiedzę oraz wspierają trening pamięci i spostrzegawczości, czyli umiejętności kluczowych dla rozwoju. Każde pudełko to pakiet kart, które po jednej stronie posiadają obrazek (należy przyjrzeć mu się poprzez określony czas), a z drugiej pakiet pytań, sprawdzających nie tylko naszą pamięć, lecz też wiedzę z zakresu danego przedmiotu.Na czym to polega? 1.

Weź kartę z pudełka i odwróć klepsydrę. Przyglądaj się obrazkowi na karcie tak długo, jak przesypuje się piasek. Możesz przekręcić klepsydrę jeszcze raz, jeśli potrzebujesz więcej czasu.2. Przekaż kartę innemu graczowi i rzuć kością.

liczba na kości wskazuje, na które pytanie musisz odpowiedzieć (na przykład gdy wyrzucisz 2, odpowiadasz na pytanie numer 2).3. Gracz, któremu została podana karta, czyta na głos pytanie, na które musisz udzielić odpowiedzi.

Następnie sprawdza Twoją odpowiedź, patrząc na obrazek na drugiej stronie karty.4. Jeśli odpowiedź jest poprawna, zatrzymaj kartę. Jeśli jest błędna, odłóż kartę do pudełka. Teraz kolej na następnego gracza.5.

Gracz, który zgromadzi najwięcej kart po upływie 10 minut, wygrywa!Dlaczego pokochasz tę grę?- To połączenie genialnej, dynamicznej zabawy z realnym rozwijaniem wiedzy z solidnych dziedzin.- Testy wykazały, że gry z linii BrainBox stanowią świetne rozszerzenie nauki przedszkolnej i szkolnej; nadają się do wykorzystania jednocześnie w szkole, jak i w domu.- BrainBoxy są przypasowane do wspólnej zabawy dzieci i dorosłych, aby była ona satysfakcjonująca dla obu stron.- Gry powstają w etycznych warunkach, z materiałów pochodzących z recyklingu i zdatnych do ponownego przetworzenia.Zawartość pudełka:- karta z zasadami- 55 kart- klepsydra- kostkaLiczba graczy: 1Średni czas gry: ok.

10 minutWiek: 8+

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.