Menu

REBEL Gra Chatka z piernika

Cechy produktu
  • Producent Rebel 
Opis

Chatka z piernika Zostań najprzebieglejszą z wiedźmDawno, dawno temu była sobie wiedźma, która mieszkała samiusieńka w domku w głębi lasu. Najistotniej na świecie lubiła piec przepyszne pierniki z nich zresztą zbudowała swoją chatkę.

Niestety jej znakomite wypieki miały wielu niechcianych amatorów. Domostwo bez końca nawiedzały kolejne wredne postacie z baśni i odgryzały po kawałku ścian, okien, a choćby drzwi! Wiedźma momentalnie obmyśliła sposób, aby pozbyć się ich raz na zawsze...podczas zabawy będziecie się wcielać w wiedźmy wytwarzające chatki z piernika i kuszące baśniowych bohaterów kolorowymi ciastkami.

Punkty zdobywa się za postaci, które skuszą się na nasze pierniki oraz za ukończone kondygnacje domu.Na czym to polega? Każdy z graczy uzyskuje własną płytkę z 9 polami, na których będzie budował swoją chatkę.

Naszym celem jest jak najefektywniejsze jej rozbudowanie, lecz też przyciągnięcie jak największej liczby magicznych stworzeń. Rozbudowa chatki odbywa się poprzez dokładanie kolejnych warstw barwnych kafelków.

Ważne jest, jakie symbole w ten sposób przykrywamy każdy z nich odpowiada za inny efekt. W ten sposób możemy dobierać pierniczki, pozyskiwać schody (które służą jako uzupełnienie kondygnacji chatki) i przywoływać do siebie magiczne postaci.

Gdy już skończymy fazę budowy, możemy przekupić którąś z postaci skatalogowanych u naszego płotu i schwytać ją do klatki. Pod koniec gry będziemy zdobywali punkty za schwytanych bohaterów, ukończone stopnie budowy, a także pierniczki, które pozostały w naszych zasobach.

Wiedźma z najwyższą liczbą punktów zyska tytuł najprzebieglejszej! Dlaczego pokochasz tę grę? Mimo bajkowej otoczki, Chatka z piernika proponuje nam naprawdę konkretne pole do kombinowania. To gra prostych zasad i wielu możliwości, które będziemy odkrywali wraz z kolejnymi partiami.

Dzięki zmiennym układom na planszy w tej grze nie ma dwóch identycznych rozgrywek! Do gry możemy zaprosić także najmłodszych Chatka z piernika sprzyja bowiem nauce planowania i łączenia przeróżnych zdolności.

Nr katalogowy: 59271Akcesoria w komplecie: 4 plansze graczy 60 podwójnych płytek 28 płytek z gwiazdką 22 płytki schodów 72 żetony pierniczków 40 kart postaci 20 kart bonusowych Notes Instrukcja Omówienie kart bonusowych Pozostałe cechy:...

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.