Menu

Wiem lepiej. Wiek: 15+

Cechy produktu
  • Producent Rebel 
Opis

Gra Wiem Lepiej sprawdzi waszą wiedze w trakcie ekscytującej rozgrywki! Dla każdego fana gier i quizów, który ukończył swój 15-sty rok życia i marzy o tym,zabrać udział w prawdziwym teleturnieju, wydawnictwo REBEL przygotowało propozycję, która pozwoli odtworzyć atmosferę rodem z najpopularniejszych telewizyjnych show, sprawdzających ludzką wiedzę!

Przed wami Wiem Lepiej – karciana gra quizowa znana także pod nazwą Bezzerwizzer, która zdobyła gigantyczną popularność na całym świecie! Ta rozbudowana karcianka przetestuje waszą wiedzę z najróżniejszych dziedzin, zaleje was istnym morzem fascynujących ciekawostek dostosowanych do polskich realiów i pozwoli wykorzystać umiejętności taktyczne, aby zdobyć przewagę nad innymi drużynami w trakcie zażartej rywalizacji!

szykowne wykonanie Gry Wiem Lepiej gwarantuje odlotową zabawę! Do rozgrywki Wiem Lepiej może przystąpić od 2 do 4 drużyn. Na każdą z nich przypadają 4 spośród 20-stu płytek kategorii. Grupy muszą zdecydować, w której kategorii są najkorzystniejsze i nadać im punkty od 1 do 4, które uzyskają, gdy udzielą korzystnej odpowiedzi.

Jesteście mocni z historii? Obstawcie 4 punkty i zdobądźcie przewagę nad resztą! W każdej turze drużyny po kolei odpowiadają na kolejne pytania, zaczynając od tych oznaczonych punktacją 1. Jednak wiedza to nie jedyna droga do zwycięstwa!

Do użycia macie także płytki taktyczne, które pozwolą wam nieco namieszać! Po kartę Wiem Lepiej sięgnij, kiedy znasz odpowiedź na pytanie drużyny przeciwnej, a odpowiadający nie potrzebnie, natomiast karty Zmiana użyj, aby zrobić zamieszanie wśród kategorii!

Z Gry Wiem Lepiej każdy wychodzi bogatszy o mocną porcję ciekawostek! znakomicie zaprojektowana propozycja wydawnictwa REBEL to znakomita rozrywka, która zniewoli was swoim estetycznym designem, rzetelnie tworzonymi akcesoriami, mnogością kategorii, a także liczbą najciekawszych pytań!

Nie bez powodu Wiem Lepiej zyskało w Szwecji miano najlepszej Gry Roku 2009! REBEL to jedno z największych wydawnictw na rynku, które oferuje szereg najfajniejszych gier rozmaitego rodzaju, dedykowanych tak dla młodszych, jak i starszych odbiorców.

Każda z nich to gwarancja nie tylko perfekcyjnego wykonania, ale też wciągającej rozgrywki, która potrwa mnóstwo godzin!

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.