Menu

Minecraft Dungeons - Ultimate Edition Gra playstation 4 CENEGA

Cechy produktu

  • Producent Sony 

Opis

Przedzieraj się poprzez hordy wrogów w zupełnie nowej przygodowej grze akcji inspirowanej klasycznymi grami typu dungeon crawler i osadzonej w świecie Minecrafta! Możesz stworzyć ze znajomymi choćby czteroosobową drużynę lub zapuścić się do lochów samodzielnie. Staw czoła nowym, zajadłym przeciwnikom, przedzierając się poprzez różne poziomy pełne akcji i skarbów, by u kresu epickiej wyprawy pokonać złego Arch-Illagera!

Poznaj całą historię Minecraft Dungeons od początku do końca. Zdobądź edycję Ultimate, która gromadzi podstawową grę i wszystkie sześć dodatków DLC: Przebudzenie dżungli, Nadciągająca zima, Wyjące szczyty, Płomienie Netheru, Ukryte głębiny i Echo Otchłani – całość w niższej cenie aniżeli zakup gry i każdego DLC oddzielnie. Walcz z dziesiątkami mobów, eksploruj wielowymiarowe stopnie i odkrywaj niewypowiedziane skarby, śledząc historię Arcyzłosadnika i Kuli władzy. To idealna okazja, aby przeżyć wszystkie przygody w świecie Minecraft Dungeons, więc odbierz swój egzemplarz już teraz!
Potwory z lochów

Walcz z nieznanymi dotąd paskudnymi przeciwnikami w zupełnie nowej, pełnej akcji przygodzie, inspirowanej tradycyjnymi dungeon crawlerami.


Zjednocz siły

Miej odwagę, by przemierzać lochy w pojedynkę albo połącz siły z przyjaciółmi! Tryby kooperacji lokalnej i online zezwalają na wspólną rozgrywkę dla choćby czterech graczy.


Walcz

Walcz w bezpośrednich starciach z bliska jeden na jeden, walcz z dystansu lub toruj sobie drogę w ciężkiej zbroi. Spersonalizuj swoją postać i odblokuj unikalne przedmioty i ulepszenia broni, uzyskując dostęp do niszczycielskich ataków specjalnych.


Przetrwaj

Odkrywaj pełne skarbów, szalenie różne poziomy. A wszystko to w epickiej misji pokonania złego Arch-Illagera!


fotografie i opis ze strony Xbox Polska

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.