Menu

Dungeons & Dragons: Zstąpienie do Avernusa Ekran Mistrza podziemi

Cechy produktu

  • Producent Rebel 

Opis

Ukryj swe plany przed graczami

Biada duszom, które zostaną porwane w uścisku starożytnego czerwonego smoka, znajdującego się na grafice zaprojektowanej przez Tylera Jacobsona na tym mocno produkowanym, czteroczęściowym Ekranie Mistrza Podziemi. Po wewnętrznej stronie znajdują się zwykle użytkowane zasady i informacje potrzebne w trakcie gry, dzięki czemu nie trzeba przerywać rozgrywki w celu przeszukiwania Podręcznika Gracza.

wyświetlacz Mistrza Podziemi został zaprojektowany w taki sposób, by prowadzący mógł obserwować graczy, ale ukryć swoje notatki i rzuty kośćmi.

Pozwala w mgnieniu oka sprawdzić wszystkie najważniejsze i głównie stosowane dane, wspomagając Mistrza Podziemi niezależnie od jego doświadczenia. Świetny dodatek dla Mistrzów, który upraszcza i inspiruje do prowadzenia interesujących, zapadających w pamięć przygód.

Piąta edycja Dungeons & Dragons® to najnowsza odsłona najbardziej lubianej gry fabularnej na całym świecie wydawanej od 1974 roku, aktualnie poprzez wydawnictwo Wizards of the Coast. Wyświetlacz Mistrza Podziemi wymaga Starter Set (komplet Startowy) lub Player's Handbook (Podręcznik Gracza) aby w pełni radować się z rozgrywki.

Zawartość:
  • tekturowy wyświetlacz; rewers to przykuwająca oko grafika, awers zajmują tabele pełne {pomocn|przydatn)ych informacji

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.