Menu

Podręcznik do gry RPG Dungeons & Dragons: Volo's Guide to Monsters (edycja angielska)

Cechy produktu

  • Producent Rebel 

Opis

Bestiariusz pióra najznamienitszego z uczonych Faerûnu (z komentarzem Elminstera)

To NIE jest kolejny zwyczajny podręcznik potworów! Przewodnik Volo po potworach zapewnia coś ekscytującego dla graczy i mistrzów lochów na całym świecie.

  • Zanurz się w świecie najistotniej popularnych i kultowych potworów D&D
  • Dziesiątki nowych potworów, które możesz uwzględnić w swoich epickich przygodach
  • świeże grywalne rasy, które pozwolą ci kreować postacie pasujące do niemal każdego rodzaju historii w twojej grze D&D

Szanowny mistrz wiedzy Volothamp Geddarm powrócił i napisał fantastyczną rozprawę doktorską, opisującą niektóre z najmocniej znanych potworów w Zapomnianych Krainach. Niestety, sam mędrzec z Shadowdale, Elminster, nie uważa, że Volo poprawnie opisuje niektóre ważne detale.

Nie przegap, jak Volo i Elminster toczą ze sobą bój (oczywiście w sensie stricte naukowym), ujawniając niewtajemniczonym wiedzę o stworzeniach, równocześnie tych pospolitych, jak i tych zapomnianych. Odkryj intrygę enigmatycznego Towarzystwa Krakena, dowiedz się skąd pochodzi dziwaczny froghemoth albo jak uniknąć udziału w upiornym cyklu reprodukcyjnym groteskowej vargouille.

Mistrzowie lochów i gracze otrzymają cenne wskazówki, których można zastosować w trakcie przeczesywania zakurzonych starych ruin w poszukiwaniu skarbów, wiedzy i niebezpiecznych stworzeń, których rogi, pazury, kły, głowy albo nawet skóry będą mogły wkrótce ozdobić ściany twojego pokoju z trofeami. Jeśli przeżyjesz, oczywiście.

Zawartość pudełka:
  • podręcznik w twardej oprawie
dodatkowe informacje: Wydawca: Wizards of the Coast Wydanie: angielskie

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.