Menu

Podręcznik do gry RPG Dungeons & Dragons: Wybrzeże Mieczy

Cechy produktu

  • Producent Rebel 

Opis

Przewodnik po ikonicznych krainach Faerûnu

Witajcie na Wybrzeżu Mieczy!

Na położonym w Zapomnianych Krainach Wybrzeżu Mieczy można spotkać prawdziwe legendy cywilizacji, zapuścić się w najeżone niebezpieczeństwami tereny,, a także zagubić w dziczy, która kryje w sobie zarówno mrożącą krew w żyłach grozę, jak i niezmierzone skarby.

Dungeons & Dragons: Wybrzeże Mieczy jest cennym źródłem inspiracji nie tylko dla Mistrzów Podziemi,również dla prawdziwych poszukiwaczy przygód. W tej książce znajdziecie barwne opisy ludów i krain Wybrzeża Mieczy, a także szereg nowych opcji postaci, które zaintrygują i zainspirują choćby najmocniej wymagającą drużynę poszukiwaczy przygód.

Piąta edycja Dungeons & Dragons® to najnowsza odsłona najszczególniej lubianej gry fabularnej na całym świecie wydawanej od 1974 roku, obecnie przez wydawnictwo Wizards of the Coast.

Wybrzeże Mieczy stanowi powiększenie do trzech podręczników podstawowych: Player's Handbook (Podręcznika Gracza), Monster Manual (Księgi Potworów) i Dungeon Master's Guide (Przewodniku Mistrza Podziemi). Odwiedź również stronę rebel.pl/dnd żeby dowiedzieć się więcej o polskim wydaniu tego legendarnego systemu.\

Zawartość pudełka:
  • podręcznik w twardej oprawie, 160 stron

liczba graczy: 2-10 osób

Wiek: 14+

uzupełniające informacje: Wydawca: Rebel Wydanie: polskie

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.