Menu

Podręcznik do RPG Dungeons & Dragons: Baldur's Gate - Zstąpienie do Avernusa

Cechy produktu

  • Producent Rebel 

Opis

Wykuj swój los w piekielnym ogniu!

Witajcie we Wrotach Baldura, mieście ambicji, korupcji i zbrodni. Stawiacie ledwie pierwsze kroki na ścieżce poszukiwaczy przygód, a już zostajecie uwikłani w intrygę, której sieci rozciągają się od cieni Wrót Baldura aż ku szeregom Krwawej Wojny!

Czy zdołacie zwrócić piekielne machiny wojenne i złowrogich najemników przeciw arcydiablicy Zariel i jej piekielnym legionom? Czy bezpiecznie powrócicie do domu, gdy na waszej drodze stanie niezmierzone zło Dziewięciu Piekieł?

Dungeons & Dragons: Baldur's Gate - Zstąpienie do Avernusa to przygoda dla postaci na poziomach 1-13. Scenariusz przenosi nas do ikonicznych Wrót Baldura, gdzie rozpoczynamy naszą podróż, której koniec odnajdziemy w samym sercu pierwszego poziomu piekła. Przygoda bezpardonowo zaprasza nas do wzięcia udziału w Wojnie Krwi - odwiecznym konflikcie między diabłami i demonami. Scenariusz z początku oferuje klimat odkrywania tajemnicy nadnaturalnych sił, by potem przenieść się do Avernusa i zasiąść za sterami machin z piekła rodem.

Za co pokochasz tę przygodę?
  • Scenariusz przygotowany został tak, żeby poczuć rosnącą heroiczność postaci. Tutaj ważą się losy wielu istnień i to my będziemy grać pierwsze skrzypce.
  • podczas przygody gracze będą mieli okazje odwiedzić jedno z najmocniej ikonicznych miejsc nie tylko dla zwolenników gry fabularnej, ale także wielu gier cRPG.
  • bogactwo lokacji a także wyzwań w scenariuszu zasługuje na szczególną uwagę. Od miejskich intryg aż do dynamicznych wyścigów po pustkowiach pierwszego kręgu piekła.
  • Wydarzenia z tej przygody stanowią oficjalne (choć częściowe) połączenie wątków z gier Baldur's Gate II: Cienie Amn oraz Baldur's Gate III.
  • Poza 150 stronami opisującymi epicki scenariusz, znajdziemy także dokładny przewodnik po ikonicznych Wrotach Baldura na ponad 50 stron!
  • W polskiej edycji otrzymasz także dwustronną mapę (52 x 74 cm) bezpiecznie umieszczoną w specjalnej kieszonce z tylu okładki.
  • Do zastosowania są także nowe magiczne przedmioty, stworzenia i zasady dotyczące piekielnych machin wojennych.

Piąta edycja Dungeons & Dragons® to najnowsza odsłona najszczególniej lubianej gry fabularnej na całym świecie wydawanej od 1974 roku, obecnie przez wydawnictwo Wizards of the Coast.

Wrota Baldura - Zejście do Avernusa stanowi powiększenie do trzech podręczników podstawowych: Player's Handbook (Podręcznika Gracza), Monster Manual (Księgi Potworów) i Dungeon Master's Guide (Przewodniku Mistrza Podziemi).

Zawartość pudełka:
  • podręcznik w twardej oprawie, 256 stron
dopełniające informacje: Wydawca: Rebel Wydanie: polskie

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.