Menu

Podręcznik do RPG Dungeons & Dragons: Klątwa Strahda

Cechy produktu

  • Producent Rebel 

Opis

Odkryj tajemnice świata Ravenloft...

W szalejącej burzy, na tle pradawnych murów Ravenloftu stoi wampir - hrabia Strahd von Zarovich. Mocny grzmot przetacza się nad wieżycami zamku. Wiatr zawodzi potępieńczo, gdy Strahd spogląda w kierunku minimalnej wioski, Barovii.

Daleko w dole, ale nie poza zasięgiem wampirzego wzroku, grupa poszukiwaczy przygód wkroczyła właśnie do jego dominium. Hrabia wykrzywia usta w przewrotnym uśmiechu, gdyż wszystko układa się po jego myśli. Ich wizyta jest nader spodziewana i oznacza tylko jedno - misterna intryga przynosi efekty.

Kolejna błyskawica rozdziera ciemność, Strahda jednak już nie widać. Nocną ciszę wypełnia jedynie zawodzenie wiatru.

Władca Ravenloftu wyprawia wystawną kolację. I wy jesteście na nią zaproszeni.

Dungeons & Dragons: Klątwa Strahda to przygoda dla postaci na stopniach 1-10. Scenariusz przenosi nas do Ravenloft - mrocznej krainy w której groza jest bytem niemal namacalnym. Klątwa Strahda to jedna z najlepiej ocenianych przygód w wieloletniej historii marki Dungeons & Dragons i zagwarantuje sporo dziesiątek godzin gry w szczególnie standardowym, mrocznym klimacie.

Za co pokochasz tę przygodę?
  • Otwarta budowa scenariusza pozwoli Twoim graczom na poczucie niemalże pełnej swobodę wyboru następnych kroków swojej drużyny.
  • Utrzymana w klimacie gotyckiego horroru przygoda przypadnie do gustu wszystkim tym, którzy uwielbiają poczucie zagrożenia i świadomość, iż nie są najpotężniejszymi pionami w okolicy.
  • Wzięcie udziału w tej kampanii to niezapomniane przeżycie, które zostało dostrzeżone w 2016 przez krytyków Ennies (nagroda dla najkorzystniejszej przygody do gry fabularnej).
  • Główny antagonista to postać o długiej historii i arcyciekawych pobudkach. Strahd von Zarovich jest szalenie satysfakcjonujący zarówno do prowadzenia, jak i do pokonania.
  • Przygoda napisana w konsultacji z autorami oryginalnej przygody „Ravenloft" i uposażona w dziesiątki dodatkowych stron fabuły, przedmiotów, potworów i antagonistów.
  • W polskiej edycji otrzymasz także dwustronną mapę (53 x 75 cm) bezpiecznie umieszczoną w specjalnej kieszonce z tylu okładki
  • Scenariusz zyskuje na regrywalności dodając szczyptę niewiadomego dzięki zastosowaniu wróżby z Talii Tarokka, której efekt rozmieści pozytywne i negatywne akcenty spomiędzy części scenariusza.
  • Jednym z dodatków do przygody jest scenariusz Dom Śmierci, który można zastosować do swej pierwszej sesji w D&D.
Zawartość pudełka:
  • podręcznik w twardej oprawie, 256 stron

liczba graczy: 2-10 osób

Wiek: 14+

dodatkowe dane: Wydawca: Rebel Wydanie: polskie

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.