Menu

Podręcznik do RPG Dungeons & Dragons: Monster Manual Księga Potworów

Cechy produktu

  • Producent Rebel 

Opis

Fantastyczny bestiariusz od A do Z

Monster Manual (Księga Potworów) przedstawia mrowie konwencjonalnych stworzeń z Dungeons & Dragons®, między innymi smoków, gigantów, łupieżców umysłu i obserwatorów. To prawdziwa potworna uczta dla Mistrzów Podziemi gotowych stawiać przed swymi graczami nowe wzywania. Zawarte w księdze potwory zostały wybrane ze wspaniałej historii D&D® i opisane przystępnymi statystykami, a także fascynującymi opowieściami, które pobudzą twoją wyobraźnię.

Potwory opisane w tej książce są zebrane z wielu poprzednich edycji Dunegons & Dragons i każdy jest opisany w nieskomplikowany do zrozumienia i przejrzysty sposób.

W księdze odszukasz:
  • dane o tym, czym mogą charakteryzować się potwory w świecie D&D;
  • porady, jak dobierać wyzwania do siły drużyny bohaterów graczy;
  • wyczerpujące opisy ponad 100 przeciwników, gotowych do użycia poprzez Mistrza Podziemi;
  • zestawienie statystyk dla względnie nieagresywnych stworzeń i bohaterów niezależnych.

Piąta edycja Dungeons & Dragons to najnowsza odsłona najszczególniej lubianej gry fabularnej na całym świecie wydawanej od 1974 roku, aktualnie przez wydawnictwo Wizards of the Coast. Księga Potworów stanowi jeden z trzech podręczników podstawowych, obok Player's Handbook (Podręcznik Gracza) i Dungeon Master's Guide (Przewodnik Mistrza Podziemi). Odwiedź też stronę rebel.pl/dnd żeby dowiedzieć się więcej o polskim wydaniu tego legendarnego systemu.

Zawartość pudełka:
  • podręcznik w twardej oprawie, 352 strony, drugi druk (05.2020)

Wiek: 14+

uzupełniające informacje: Wydawca: Rebel Wydanie: polskie

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.