Menu

Fotel wiszący ogrodowy dla 2 osób ELITE XL szary

Cechy produktu
  • Producent MebleMWM 
  • Rodzaj siedzisko 
Opis
Fotel wiszący dwuosobowy - wygodny i trwały

stanowczo wygodny fotel wiszący dwuosobowy! Miękkie, gęste poduszki, a także dużo miejsca oraz wysokie oparcia zapewniają niezwykły komfort i swobodę dwóm osobom. Udźwig jest, aż do 180 kg!

Fotel wiszący dwuosobowy jest ręcznie pleciony technorattanem, który znany jest ze swojej unikatowej wytrzymałości i trwałości. Zaletą, która powoduje, że model ELITE jest lepszy od innych modeli jest wysokie oparcie, które docenią wszystkie wysokie osoby!

wyjątkowa sugestia do wspólnego wypoczynku na tarasie czy w ogrodzie. Możliwość bujania to dodatkowy atut zezwalający się odprężyć, na pewno nowy mebel pokochają także dzieci.

Fotel wiszący dwuosobowy z technorattanu, szary

Fotel wiszący dwuosobowy stworzony jest z technorattanu, którego plecionka jest nie tylko niezwykle estetyczna, ale także trwała i wodoodporna. Powoduje to, iż mebel jest stanowczo solidny i genialnie przypasowany do warunków atmosferycznych.

Oprócz trwałości, głównym założeniem projektu była jak największa wygoda - udało się!

sporo osób martwi się,kształt jaja wymusi na nich zgarbioną pozycję - tutaj nie ma takiego problemu. Zarówno Twoje plecy, głowa jak i całe ciało się odpręży.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.