Menu

Becoming: Moja historia – dla młodych czytelniczek i czytelników

Opis

W skierowanej do młodych czytelniczek i czytelników książce Michelle Obama ukazuje, jak odnaleźć w życiu swój własny głos. Dowodzi także, iż każdy młody człowiek, niezależnie od sytuacji życiowej, może nie tylko bardziej świadomie iść własną drogą, lecz także pomagać innym. Uwydatnia, iż nikt nie jest nadzwyczajny, a tym, co naprawdę się liczy, jest nieprzerwane poszukiwanie siebie.

Michelle Obama – odważnie opowiadając własną historię – pyta nastolatki: kim jesteście i kim chciałybyście/chcielibyście się stać?

A jak Ty napiszesz swoją historię?

Jak przeczytać ebook „Becoming: Moja historia – dla młodych czytelniczek i czytelników”; autor: Michelle Obama; wydawca: Wydawnictwo Agora [formaty do pobrania epub i kindle mobi]?
Książkę przeczytasz wygodnie w aplikacji mobilnej Publio oraz na czytnikach Kindle, inkBOOK, PocketBook, Onyx itp., na komputerze, telefonie i tablecie.
Przed zakupem możesz zapoznać się z darmowym fragmentem ebooka.


też inne książki Michelle Obamy i Baracka Obamy dostępne w Publio.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.