Menu

Drapieżnik. Prawdziwa historia najbardziej nieuchwytnego mordercy- bezpłatny odbiór zamówień w Krakowie (płatność gotówką lub kartą). (opr. miękka)

Cechy produktu
  • ISBN 9788324060320 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Maureen Callahan 
  • Wydawnictwo Znak 
  • Ilość stron 352 
  • Rok wydania 2020 
Opis

Do ilu zbrodni mógł zainspirować go Mindhunter$249 O czym opowiada książka Drapieżnik Maureen Callahan$250 Był zagadką dla profilerów. Przez ponad dziesięć lat przemierzał Stany w poszukiwaniu swych ofiar.

Polował na kobiety i panów, młodych i starych, w dzień i w nocy. Oszczędzał tylko dzieci. Od zawsze czuł, że żyją w nim dwie osoby. Oddany ojciec, wychowujący córkę, i wzorowy pracownik zamieniał się w seryjnego mordercę i gwałciciela.

nadzwyczajnie przygotowany do każdej zbrodni. Zabijał według dokładnie ustalonego planu, szybko i produktywnie. Usuwał włosy na całym ciele i blokował gruczoły potowe. FBI na próżno szukałoby śladów DNA. Jak to się stało, iż Israel Keyes w końcu wpadł$251 Gdzie popełnił błąd$252 Ilu ludzi tak naprawdę zabił$253 Jak powstawała książka$254 Maureen Callahan, dziennikarka zaintrygowana historią mordercy, który przez ponad dekadę nie istniał dla wymiaru sprawiedliwości, spędziła niemało lat, badając jego motywy.

Przeprowadziła setki rozmów z kluczowymi przedstawicielami organów ścigania, przewertowała stosy dokumentów ze śledztwa, dotarła do tajnych akt FBI. Wszystko po to, żeby przedrzeć się do umysłu mordercy.

Drapieżnik. Prawdziwa historia najszczególniej nieuchwytnego mordercy XXI wieku to mrożąca krew w żyłach prawdziwa historia człowieka uzależnionego od mordowania. Zabójcy, wobec którego FBI było bezradne, psychopaty i manipulanta, który do samego końca kontrolował sytuację i zadbał o to, żeby ostatnie zdanie należało właśnie do niego.

Maureen Callahan dziennikarka śledcza. Publikowała na łamach Vanity Fair, New York i New York Post. Mieszka w Nowym Jorku. Jeśli interesuje Cię tematyka badania umysłów morderców, koniecznie przeczytaj książki Psychopaci oraz Seryjni mordercy, które zamówisz w naszej księgarni.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.