Menu

Prawdziwa historia McDonald`s. Wspomnienia założyciela (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788380622593 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Ray Kroc 
  • Wydawnictwo Rebis 
  • Ilość stron 256 
  • Rok wydania 2017 

Opis

OPOWIEŚĆ O NIEZWYKŁYM SUKCESIE McDONALD’S PIÓRA JEGO ZAŁOŻYCIELA RAYA KROCA!
Niewielu przedsiębiorców może poszczycić się tym, iż radykalnie zmieniło styl życia ludzi, a Ray Kroc właśnie do nich należy. Jego rewolucja w funkcjonowaniu restauracji prędkiej obsługi, systemie franczyz, pomysły na ujednolicone szkolenia dla personelu i reklamę stawiają go w czołówce choćby wśród twórców biznesowych imperiów. Kroc nie był jednak charakterystycznym rekinem biznesu, swoją pierwszą franczyzę McDonald’s otworzył dopiero w wieku 52 lat. W Prawdziwej historii zaś spotykamy nie tylko Raya Kroca wydajnego biznesmena,z zasady Kroca człowieka kryjącego się za światowym gigantem w branży fast foodów.
Nieodparcie entuzjastyczny, wizjonerski, urodzony gawędziarz – Kroc fascynuje i inspiruje na każdej stronie swej Prawdziwej historii. Na podstawie tej jego autobiograficznej opowieści powstał film McImperium w reżyserii Johna Lee Hancocka z Michaelem Keatonem w głównej roli.
Myszkuje w śmietnikach konkurencji, olśniewa lub zniechęca do siebie każdą nowo napotkaną osobę.nawet jego wrogowie zgadzają się, iż w trzech kwestiach Ray Kroc nie ma sobie równych: w sprzedawaniu hamburgerów, zarabianiu pieniędzy i opowiadaniu historii. Z Prawdziwej historii McDonald’s.
Każda strona tej szczerej, zabawnej opowieści od zera do milionera jest pełna nieprzewidzianek. The Boston Globe

ISBN: 9788380622593
Kod paskowy: 9788380622593
Autorzy: Kroc Ray
Kod wydawcy: 20265
Format: 13.5x21.5cm
Głębokość (mm): 16
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.