Menu

Skromni ludzie (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788375457087 
  • Oprawa miękka 
  • Autor praca zbiorowa 
  • Wydawnictwo ASPRA - JR 
  • Ilość stron 148 
  • Rok wydania 2016 

Opis

Tak pomyślana publikacja ma prezentować wiedzę o dokonaniach rodaków zepchniętych niekiedy na margines historii, wszystkich zainteresowanych inspirować do dalszych badań i poszukiwań, lecz też pomagać w dydaktyce akademickiej, dostarczając studentom potężnych, udokumentowanych źródłowo danych. Oczekuje tego od nas współczesne wychodźstwo, poszukujące własnej tożsamości, w dodatku to wywodzące się ze starej emigracji, z którą od lat współpracujemy oraz młodzi ludzie, aktualnie opuszczający Polskę na krócej lub dłużej. Jesteśmy otwarci na współpracę z każdym, kto ma coś nowego do powiedzenia o wkładzie Polaków we wspólne europejskie czy światowe dziedzictwo.
Autorami pierwszego tomu są w większości pracownicy Instytutu informacji Naukowej i Studiów Bibliologicznych UW, ale są również wśród nich reprezentanci innych instytucji krajowych i zagranicznych. Jan Ławicki to absolwent IINiSB, który obecnie pracuje w wydawnictwie „Nasza Księgarnia"; Piotr Daszkiewicz jest związany z Narodowym Muzeum Historii Naturalnej w Paryżu; Barbara Kłosowicz-Krzywicka jest od lat członkiem Towarzystwa Opieki nad Polskimi Pamiątkami i Grobami Historycznymi we Francji.

ISBN: 9788375457087
Kod paskowy: 9788375457087
Redakcja: Kamler Anna
Rok wydania: 2016
Kod wydawcy: 29692
ilość stron: 148
Oprawa: Miękka
PKWiU: 58.11
Format: 14.5x20.5
Głębokość (mm): 11
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.