Menu

Bądź bystry u dentysty Poradnik dentystyczny dla p- bezpłatny odbiór zamówień w Krakowie (płatność gotówką lub kartą). (opr. twarda)

Cechy produktu

  • ISBN 9788378567745 
  • Oprawa twarda 
  • Autor Dorota Stankowska, Przemysław Stankowski, Robert 
  • Wydawnictwo Poligraf 
  • Ilość stron 152 
  • Rok wydania 2019 

Opis

nieszablonowy poradnik dentystyczny dla pacjentów, jak nie stracić swych zębów i odwiedzać dentystę z przyjemnością — WESOŁE opowiadania oparte na faktach! Dowiedz się, co może zrobić dla Ciebie nowoczesna stomatologia i jak prawidłowo zainwestować swoje pieniądze!
„Jeśli pasję udaje się połączyć z realizowanym zawodem, powstaje wirtuozeria, którą w tej książce autorzy podają niczym gaz rozweselający; działa i dostarcza dużo rozrywki".
Tomasz Schmidt, prowadzący program TVN Ostre cięcie
„[...] wizyta w gabinecie stomatologicznym to nic strasznego. Czuje się więc to, iż książkę napisali ludzie wielkiego serca oddanego w swojej profesji innym ludziom. Wielkie podziękowanie i szacunek i od dziś bardziej dbam o zęby!"
Zdzisław Dąbczyński,
przedsiębiorca, założyciel firmy Wimed, autor książki "Inspiracje i drogowskazy. Jak rozsądnie przemierzać drogi i bezdroża życia"
„Uśmiałam się do łez, oczywiście widząc w wielu zabawnych historiach siebie. Wierzę, iż dzięki tej książce podniosą się standardy i wiedza lekarzy dentystów oraz świadomość nas, pacjentów. Gorąco polecam! Lektura obowiązkowa".
Joanna Kostrzewska, Prezes Plazanet – RevitaLash®, Mama Mio® Polska

ISBN: 9788378567745
Kod paskowy: 9788378567745
Autorzy: Stankowska Dorota, Stankowski Przemysław, Białach Robert
Wydanie: 1
Rok wydania: 2018
Kod wydawcy: 31337
liczba stron: 152
Oprawa: Twarda
PKWiU: 58.11.1
Format: 18.0x16.1
Głębokość (mm): 11
Waga: 0.365
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.