Menu

cd mp3 jedyny podręcznik sprzedaży jakiego potrzebujesz (opr. twarda)

Cechy produktu
  • ISBN 9788380873933 
  • Oprawa twarda 
  • Autor Anthony Iannarino 
  • Wydawnictwo MT Biznes 
  • Rok wydania 2018 
Opis
Wbrew temu, co twierdzą ludzie, którzy osiągają słabe wyniki, sukces w sprzedaży nie jest rezultatem pomyślnych okoliczności. Można go osiągnąć bez względu na rynek, towar, markę czy konkurencję. Wszystko zależy od człowieka – od sprzedawcy.
Niniejsza książka nie przypomina żadnego innego podręcznika sprzedaży.
NIE jest oparta na wynikach szeroko zakrojonych, kosztownych badań przeprowadzonych poprzez globalną firmę doradczą.
NIE jest poświęcona procedurom i metodologiom sprzedaży, mimo iż pozycje zawierające informacje o nich są bardzo przydatne.
NIE opisuje również doświadczeń i przygód autora w świecie sprzedaży (choć wynajdziesz na jej kartach kilka krótkich anegdot).
Jest w niej jednak mowa o TOBIE – o sposobie myślenia i zestawie umiejętności, których potrzebujesz, aby odnieść sukces.
Anthony Iannarino zamiast mówić to, co chcemy usłyszeć, i wciskać nam kolejny poradnik typu „jak momentalnie się wzbogacić" albo „jak zrzucić wagę bez ćwiczeń, podwajając spożycie węglowodanów", skupia się na tym, co łączy wydajnych sprzedawców na świecie, bez względu na branżę i organizację, w której pracują: na ich cechach osobowości, a także posiadanych umiejętnościach. Opisuje szczegółowo dziewiętnaście takich cech i umiejętności najwybitniejszych sprzedawców, w tym:
samodyscyplinę, czyli dotrzymywanie zobowiązań podejmowanych wobec siebie i innych; odpowiedzialność, czyli przyznawanie się do osiąganych wyników; konkurencyjność, czyli otwartość na rywalizację zamiast strachu przed nią; pomysłowość, czyli umiejętność tworzenia nieszablonowego rozwiązania na bazie wyobraźni, doświadczenia i wiedzy; opowiadanie historii, czyli budowanie konkretnych relacji przez prezentowanie opowieści, w których klient jest bohaterem a sprzedawca jego przewodnikiem; diagnozowanie, czyli zaglądanie pod podszewkę rzeczywistości w celu zrozumienia prawdziwych wyzwań i potrzeb klienta. Kiedy już poznasz najważniejsze strategie zaprezentowane poprzez Iannarino, będzie ci widocznie łatwiej wybrać potężne taktyki sprzedaży twojego artykułu swoim klientom.
Bez względu na to, czy obsługujesz obfite korporacje, niewiele znaczące producenta, czy klientów jednostkowych, będziesz raz po raz wracał do tej książki po sprawdzoną wiedzę, wypróbowane strategie i naprawdę zastosowaneczne wskazówki.
***
ANTHONY IANNARINO jest znanym na całym świecie mówcą, autorem książek i liderem sprzedaży. Jego uznany blog przyciąga przeciętnie 65 tysięcy czytelników miesięcznie. Iannarino jest szefem produktywnego zespołu sprzedawców, wygłasza prelekcje w organizacjach sprzedażowych w całym kraju i wykłada w Capital School of Management and Leadership, będącej częścią Capital University. Mieszka z rodziną w Westerville w stanie Ohio.

Tytuł oryginału: The Only Sales Guide You'll Ever Need
ISBN: 9788380873933
Kod paskowy: 9788380873933
Autorzy: Iannarino Anthony
Tłumaczenie: Lipa Michał
Wydanie: 1
Rok wydania: 2018
Kod wydawcy: 30294
Oprawa: Digipack
PKWiU: 58.11.20
Format: 14.0x12.0cm
Głębokość (mm): 5
Waga: 0.052
Dział/Kategorie: Audiobooki / Ekonomia Biznes
Nośnik/Format: CD-MP3
Czas trwania: 7:23:00
Języki: polski
Grupa towarowa: CD ROM
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.