Menu

Co ludzie sukcesu robią przed śniadaniem (opr. miękka)

Cechy produktu
  • ISBN 9788328321441 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Laura Vanderkam 
  • Wydawnictwo Helion 
  • Ilość stron 168 
  • Rok wydania 2016 
Opis
Czas ucieka mi przez palce!

„Co ludzie sukcesu robią przed śniadaniem?" to książka dla wszystkich tych, którym wiecznie nie starcza czasu. Dzięki niej dowiesz się, jak powinieneś organizować swój dzień, co przełoży się na jakość Twojego życia.

Gdy zechcesz nauczyć się nowego języka lub zapisać się na jazdę konną, nie użyjesz już wymówki: „Nie mam czasu".

Zaoszczędzisz zmarnowane minuty i godziny na zrobienie czegoś skutecznego dla siebie. Może być to aktywność związana z pracą, bliskimi, czy hobby. Będziesz umiał pogodzić ze sobą sferę zawodową i prywatną.

Jak być człowiekiem sukcesu?

Dzięki książce "Co ludzie sukcesu robią przed śniadaniem?" poznasz nawyki ludzi sukcesu:

  • Jak spędzają weekend, żeby naładować się na cały tydzień?
  • Jak w pracy osiągają więcej w szybszym tempie?
  • Jak efektywnie rozpoczynają dzień?

Autorka poparła swoje przemyślenia wywiadami z ludźmi, którzy osiągnęli w życiu mnóstwo. Wynajdziesz tu wywiady z dyrektorami, artystami i freelancerami. Oprócz tego potwierdzeniem będą badania naukowe na temat zarządzania czasem.

To użyteczny poradnik, który pokaże Ci, jak zmienić złe nawyki na te korzystne i produktywne. Pozwoli Ci ustalić priorytety i zoptymalizować działania. Bo wytrwałość i adekwatna organizacja to klucze do sukcesu. A rano siła woli jest mocniejsza aniżeli w innym okresie dnia!

Nie tylko biznes!

Laura Vanderkam nie skupia się wyłącznie na biznesie. Rozumie jak ważny jest czas wolny dla zachowania równowagi w życiu. Odpoczywać również trzeba umieć!

odszukasz więc moment na przeczytanie książki, która od dawna patrzy na Ciebie z półki lub obejrzenie ulubionego serialu. To wszystko naprawdę da się pogodzić, wystarczy dobre zarządzenie!

O autorce:

Laura Vanderkam to autorka książek na temat efektywności i zarządzania czasem. Na swym koncie ma tytuły takie jak "Off the Clock", "I Know How She Does It" i "168 godzin". Publikuje na łamach magazynów New York Times, the Wall Street Journal, Fast Company i Fortune. Współtworzy podcast Best of Both Worlds.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.