Menu

Czasem wygrywasz a czasem się uczysz dla nastolatków jak porażkę zmienić w sukces (opr. broszurowa)

Cechy produktu
  • ISBN 9788380872769 
  • Oprawa broszurowa 
  • Autor John C Maxwell 
  • Wydawnictwo MT Biznes 
  • Ilość stron 192 
  • Rok wydania 2018 
Opis
Porażka nie będzie całkowitą porażką, jeśli czegoś się dzięki niej nauczysz.
Miałeś kiedyś poczucie, iż rodzice czy nauczyciele stawiają ci niesamowicie wysokie oczekiwania i za nic mają nawet to, iż się ich po prostu nie da spełnić? Zdarzyło ci się kiedyś przegrać, choć niezwykle ci zależało na wygranej? Czy zdarzyło ci się marzyć, żeby móc cofnąć czas i zacząć wszystko od nowa? Co się dzieje, kiedy ci coś nie wyjdzie? Czy ogarnia cię wtedy poczucie beznadziejności? Czy wydaje ci się, iż już się nigdy po tej porażce nie pozbierasz?
Jeśli na którekolwiek z tych pytań odpowiadasz twierdząco, to ta książka jest właśnie dla ciebie. Skoro musisz się mierzyć z niepowodzeniem – a musisz, bo każdy czasem musi – to może warto zacząć na tym korzystać? Niby jak? wydobywając wnioski. Zmarnowana szansa nie będzie całkiem zmarnowana, jeśli się dzięki niej czegoś nauczysz. Każde niepowodzenie – przegrana w zawodach, zły stopień, zerwany związek czy nieudane przesłuchanie – może jednak stanowić krok naprzód, o ile wyłącznie posiada się odpowiednie narzędzia i umie wydobywać wnioski.

W książce Czasem wygrywasz, a czasem się uczysz. Dla nastolatków, która stanowi adaptację pierwotnego ogólniejszego tekstu, autor, bestsellerowy pisarz i ekspert w dziedzinie przywództwa, John C. Maxwell, dzieli się refleksjami na temat własnych niepowodzeń, demonstruje interaktywne ćwiczenie polegające na prowadzeniu dziennika i przytacza zupełnie świeże historie o wpływowych ludziach, takich jak przedsiębiorca Steve Jobs, złota medalistka olimpijska Gabby Douglas czy laureatka Pokojowej Nagrody Nobla Malala Yousafzai.
Maxwell pomaga młodym czytelnikom w rozwijaniu jedenastu umiejętności potrzebnych zwycięzcy i demonstruje wszystkim nastolatkom – począwszy od przeciętnych uczniów, przez kapitanów drużyn sportowych, a na przyszłych liderach biznesu skończywszy – jak w każdej porażce dostrzec szansę na przyszły sukces.
***
John C. Maxwell to autor bestsellerów „New York Timesa", uwielbiany trener i rozchwytywany prelegent. Jego książki pozostały przetłumaczone na 50 języków i sprzedały się w ponad 24 milionach egzemplarzy. Maxwell, poprzez niektórych uważany za najwybitniejszy amerykański autorytet w dziedzinie przywództwa, w 2014 roku pozostał uznany poprzez magazyn „Inc." za najpopularniejszego eksperta w tej dziedzinie. W głosowaniu organizowanym przez LeadershipGurus.net przez sześć lat z rzędu plasował się na szczycie listy specjalistów w dziedzinie zarządzania. Jest założycielem John Maxwell Company, John Maxwell Team oraz EQUIP, organizacji non profit, która przeprowadziła już szkolenia dla 5 milionów liderów ze 180 krajów świata. Z rad Maxwella korzystają producenta z listy Fortune 500 oraz przywódcy polityczni, a także światowi liderzy biznesu najwyższego szczebla.

Podtytuł: Jak porażkę zmienić w sukces
Tytuł oryginału: Sometimes You Win Sometimes You Learn For Teens. How To Turn a Loss Into a Win
ISBN: 9788380872769
Kod paskowy: 9788380872769
Autorzy: Maxwell John C.
Tłumaczenie: Sałbut Bartosz
Wydanie: 1
Rok wydania: 2018
Kod wydawcy: 30294
ilość stron: 170
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
PKWiU: 58.11.1
Format: 14.0x22.0cm
Głębokość (mm): 10
Waga: 0.286
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.