Menu

Czuła przewodniczka. Kobieca droga do siebie - de Barbaro Natalia - książka (opr. broszurowa)

Cechy produktu
  • ISBN 9788326836442 
  • Oprawa broszurowa 
  • Autor Natalia De Barbaro 
  • Wydawnictwo Agora 
  • Ilość stron 256 
  • Rok wydania 2021 
Opis
Czuła przewodniczka - jest także w Tobie!

Natalia de Barbaro pracuje z kobietami, które poszukują odpowiedzi na pytania: „Kim tak naprawdę jestem? Czego chcę? O czym marzę? Na co sobie pozwalam?". Jej książka to rzetelna z punktu widzenia psychologii, lecz także poetycka, czasem brutalnie szczera i poruszająca opowieść o żeńskiej drodze do poznania samej siebie.

Sięgnij w głąb siebie i dowiedz się:
  • Dlaczego kobiety grają role, które wcale im nie odpowiadają?
  • Czemu pracują ponad siły i minimalistycznie oceniają się za najmniejsze uchybienia?
  • J ak sprawić, żeby wewnętrzny głos, mówiący kobiecie o jej potrzebach i marzeniach, był słyszany wyraźniej niż nakazy i wymagania kultury?

Autorka zaprasza w podróż pod opieką Czułej Przewodniczki – damskiej intuicji i mądrości. Wspaniała lektura dla pań, które czują, iż w ich życiu za dużo jest powinności, a za niedużo radości.

Co mówią o książce inni:


Ile razy wątpiłam w swoją drogę, w swoją kobiecość, w swój talent? Ile razy schodziłam z mojej ścieżki życia, bo słuchałam innych, czułam się przymuszana, chciałam kogoś zadowolić, stawiałam cudze zapotrzebowania ponad własnymi? Ile razy płakałam z żalu, z bezsilności, ze złości? Tylko ja to wiem I Ty, Czytelniczko, też to wiesz o sobie, prawda? To nic złego, to normalne, opowiem Ci o sobie, byś mogła się przejrzeć we mnie jak w lustrze – mówi do nas Natalia de Barbaro w swej książce i prowadzi poprzez rozdziały o Potulnej, Królowej Śniegu i Męczennicy. Czuła Przewodniczka jest powrotem do Duszy, która wszystko wie i we wszystkim pomoże. Jeśli tak jak mnie drażnią cię już pomniki i ambony, daj się poprowadzić autorce. Ona idzie w głąb a nie do przodu i robi to z czułością, prawdziwie i mądrze.

- Magda Mołek, dziennikarka, prowadzi swój kanał z rozmowami na YouTubie „W moim stylu"


Dziękuję za tę książkę. Postawiła mnie do pionu. Uświadomiła mi, że wszystkie tak się bardzo staramy być rewelacyjnymi matkami, żonami, kochankami (pracownicami, organizatorkami – niepotrzebne skreślić). Boimy się, iż nie spełnimy pragnień innych. Szarpiemy się z życiem. Dość tego Kobiety Kochane! Odpuśćmy! Świat się nie zawali, gwarantuję. Najwyższa pora na czas dobroci dla siebie. Podążaj za Czułą Przewodniczką. Nie znasz? Mieszka w Tobie.

- Dorota Wellman


Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.