Menu

Dzikie stwory (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788374824170 
  • Oprawa miękka 
  • Autor James Stephen, Thomas David 
  • Wydawnictwo eSPe 
  • Ilość stron 372 
  • Rok wydania 2011 

Opis

Jak ukształtować dzikie serce Waszego syna? Jak wychować go, aby wyrósł na silnego, dojrzałego emocjonalnie mężczyznę?Jak okiełznać Wasze,,dzikie stwory", nie marnotrawiąc przy tym potencjału, który niesie ze sobą ich,,dzikość", żądza przygód i pasja? Na te i dużo innych pytań odpowiadają Stephen James i David Thomas, doświadczeni ojcowie i terapeuci. Opierając się na badaniach klinicznych i własnych doświadczeniach rodzicielskich pokazują, na czym polega specyfika chłopców pod względem fizycznym, psychicznym i duchowym. Oferują jednocześnie kompletny program radzenia sobie z problemami,jakie może ona stwarzać rodzicom, wychowawcom czy nauczycielom.Swoje wywody autorzy ilustrują dziesiątkami, szczególnie zabawnych, opowieści z życia własnego i rodzin, które zwróciły się do nich o pomoc.
Ich książka daje świeże spojrzenie i podnosi na duchu tych, którzy czują się sfrustrowani zmaganiami z chłopięcą,,dzikością". Uwydatnia przy tym rolę zarówno ojca, jak i matki, wskazując odmienność zadań, jakie stawia przed nimi wychowanie chłopców.
,,Jako pediatra, na co dzień stykam się z rodzicami mającymi problemy ze zrozumieniem i poprowadzeniem poprzez życie swych synów. Jeśli chcesz zdobyć ergonomiczne umiejętności rodzicielskie, odnajdziesz tu dużo korzystnie przemyślanych porad. Książka pełna jest wydajnych i prostych sposobów, które możesz z miejsca wprowadzić w życie. Jest to jeden z najlepszych poradników dla rodziców, jakie znam". (dr Linda Brady, pediatra),,Jestem przekonana, że ta książka odegra tak wielką rolę w życiu rodziców i dzieci, jak żadna inna. To lektura obowiązkowa dla każdego rodzica". (Sara Evans, piosenkarka) Stephen James jest prowadzącym prywatną praktykę psychoterapeutą, ojcem trzech synów (w tym dwóch bliźniaków) i córki. David Thomas jest dyrektorem Poradni dla panów i Chłopców w Nashville, ojcem dwóch synów i córki.

Autorzy: David Thomas, Stephen James
EAN: 9788374824170
Format: 14,5x20 cm
liczba stron: 372
ISBN: 9788374824170
Oprawa: broszurowa
Rok wydania: 2011
Wydawnictwo: eSPe

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.