Menu

Jak odnieść sukces - przewodnik toma hopkinsa - hopkins tom (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788380879102 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Tom Hopkins 
  • Wydawnictwo MT Biznes 
  • Ilość stron 308 
  • Rok wydania 2020 

Opis

Większość książek zajmuje się tym, co trzeba zrobić, żeby odnieść sukces. Ta mówi nie tylko o tym, co trzeba zrobić, ale też jak to zrobić. Tom Hopkins demonstruje konkretne, funkcjonalne kroki. Sukces. Wszyscy go pragniemy.

sporo osób nigdy go nie osiąga. Innym zdaje się spadać z nieba. Czy to jest tylko kwestia szczęścia i niektórzy posiadają go po prostu więcej? Nie. Sukces jest w zasięgu ręki każdego. Przeczytaj, co ma ci do powiedzenia mistrz sprzedaży, Tom Hopkins, który został milionerem, zanim skończył 27 lat.

Przy zaimplementowaniu narzędzi wyodrębnionych przez Hopkinsa pokonasz trudności, pozbędziesz się złych nawyków i zaczniesz w pełni korzystać ze swojego wewnętrznego potencjału. Po lekturze tej książki staniesz się zupełnie inną osobą.

Nie tylko będziesz myślał inaczej, lecz także dzięki lepszym i silniejszym procesom myślowym zaczniesz działać w inny sposób. Dzięki tej książce: zrozumiesz, dlaczego lepiej jest pracować mądrzej, niż ciężej dowiesz się, w jaki sposób korzystać z czegoś, co Tom Hopkins nazywa „samoinstrukcjami", by przejąć kontrolę nad sytuacjami, które przydarzają się w twoim życiu dowiesz się, jak „znaleźć samego siebie" i wygrać dzięki specjalnej technice planowania życia poznasz sposoby trenowania swojej podświadomości do rozwiązywania nieprzystępnych problemów poznasz trzy podstawowe kroki do bogactwa rozwiniesz swoje umiejętności sprzedaży i poznasz sporo innych sekretów Toma Hopkinsa!

*** Podobnie jak Tony Robbins omawia złe przyzwyczajenia, wyjaśnia, dlaczego im ulegamy i w jaki sposób można zastąpić je udoskonalonymi nawykami. W przeciwieństwie do Robbinsa nie traktuje tego cyklu zastępowania bieżących myśli bardziej konstruktywnymi jako nowej technologii.

Według niego jest to po prostu to, co należy robić. Ta książka to swoisty przewodnik dla odpornych po życiu w ogóle. KEVIN HARVILLE Tom Hopkins był tym, który jako pierwszy pokazał mi, na czym polega wyznaczanie celów.

(O rety! To było już prawie 25 lat temu!) Ta zwięzła książka jest pełna celnych uwag i składa się z krótkich, przyjemnych w lekturze rozdziałów. Co najważniejsze, znajdują się tu praktycznE narzędzia, które KAŻDY może użyć.

JOHN DAVIS Zainwestowałem w tę książkę, gdy otwierałem mój biznes i szczególnie się bałem. Znakomite wskazówki Hopkinsa dotyczące wzbudzania w sobie entuzjazmu, zarządzania czasem i motywacją naprawdę pomogły mi przetrwać te niełatwe czasy.

Polecam tę książkę każdemu, kto próbuje odnieść sukces w życiu prywatnym albo zawodowym. J.C. KEY *** Tom Hopkins jest znanym na całym świecie ekspertem strategii sprzedaży. Swoją karierę rozpoczął jako agent nieruchomości (ponosząc klęskę i kończąc z zarobkami na poziomie 42 dolarów miesięcznie).

Dzięki zainwestowaniu ostatnich pieniędzy w kurs umiejętności sprzedaży ekspresowo się rozwijał, stając się najlepszym handlowcem w historii i ustanawiając mnóstwo niepobitych do dziś rekordów. Został milionerem jeszcze przed osiągnięciem 27.

roku życia. Wierząc, że nikt nie rodzi się handlowcem, poświęcił swoje zawodowe życie szkoleniu i inspirowaniu innych, pomagając im w ten sposób w pełni rozwinąć swój potencjał. Niejednokrotnie wykłada w trakcie publicznych seminariów, które odbywają się regularnie w wielu miastach USA i Kanady.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.