Menu

Jak Rozwinąć Swój Potencjał Abyś Był Spełniony W Życiu Zawodowym I Osobistym Inspirujący Kurs 486 Stron Motywacji Czubówna Ferency Stuhr + Cd - Praca zbiorowa (opr. twarda)

Cechy produktu
  • ISBN 9788380876262 
  • Oprawa twarda 
  • Autor praca zbiorowa 
  • Wydawnictwo MT Biznes 
  • Ilość stron 486 
  • Rok wydania 2018 
Opis
Inspirujący Kurs pozostał przygotowany w taki sposób, by angażował wzrok, wyobraźnię, a także nakłaniał do działania. Dlatego znalazły się tutaj inspirujące cytaty ze znanych ludzi, zdjęcia ukazujące osoby, które warto poznać, a głównie bogaty zestaw ćwiczeń usprawniających zapamiętanie treści, a także inspirujących do przemyśleń.
ponadto załączoną jest płyta z nagraniem całego kursu zawartego w książce w wykonaniu znanych aktorów: Krystyny Czubówny, Adama Ferency i Jerzego Stuhra, którzy szukają odpowiedzi m.in. Na takie zagadnienia:
Jak być szczęśliwym? Czy można być długotrwale szczęśliwym? W jaki sposób osiągnąć stan pełnego zadowolenia z życia? Czy możesz sam coś zrobić w tym kierunku, czy liczą się przeważnie warunki zewnętrzne? Czy wszystko, co masz lub o czym marzysz, rzeczywiście jest ci do szczęścia potrzebne? Jak odróżnić stan chwilowej przyjemności od satysfakcji, która będzie rosła z każdym rokiem twojego życia?
Jak zbadać swoje możliwości? Czy w ogóle je mamy? Jeśli tak, to czy istnieją metody, które pozwolą nam rozpoznać ogrom naszego potencjału? Czy ludzie, którzy wyszli poza granice wytyczone dokonaniami swoich czasów, byli unikatowi? Co sprawiło, iż realizowali własne niewiarygodne zamierzenia? Co zrobić, byśmy i my potrafili użyć zasoby naszego umysłu?
Jak poznawać siebie? W jakim stopniu jest to osiągalne i czy w ogóle warto to robić? Jakie korzyści przyniesie ci ta wiedza? Jakich problemów pomoże uniknąć? O czym świadczy IQ? W jaki sposób rozwijać mocne strony i osłabiać wady? Czy lepiej zadbać o rozwój solidnych stron, czy starać się wzmacniać słabe strony? Czy można pozbyć się złych nawyków i jak wykształcić te korzystne?
Jak rozwinąć poczucie własnej wartości? Co powinieneś zrobić, żeby poczuć się korzystnie we własnej skórze? Gdzie leżą przyczyny zbyt niskiej albo zbyt wysokiej samooceny? Jak ją ustabilizować na adekwatnym poziomie? Czy można uniknąć jej osłabienia pod wpływem negatywnych sytuacji? W jaki sposób zneutralizować wpływ toksycznych doradców?
Jak odnaleźć wartości nadrzędne? Gdzie leżą ich źródła? W jaki sposób istnieją wartości? Czy masz wpływ na to, które z nich znajdą się w twoim systemie wartości? Czy potrafisz je uszeregować według ważności? Jak możesz rozpoznać nadwartość, która nadaje sens twojemu życiu?
*** Dr Zofia Migus-Bębnowicz
Od 14 lat doradca biznesowy w zakresie systemów zarządzania, m.in.: jakości, ochrony środowiska, bezpieczeństwa i higieny pracy, bezpieczeństwa danych. Audytor wiodący systemów zarządzania jakością ISO 9001, ekspert Warmińsko-Mazurskiej Nagrody Jakości, akredytowany przy PARP ekspert CSR, Trener Lloyd’s Register Quality Assurance Ltd.
Doktor nauk humanistycznych w zakresie filozofii łączący myślenie filozoficzne z praktyką zarządzania. Nauczyciel akademicki przedmiotów: zarządzanie jakością, komunikacja, negocjacje, przedsiębiorczość, etyka biznesu, prakseologia, ekofilozofia, zarządzanie organizacją, zarządzanie zespołem.

Podtytuł: abyś był spełniony w życiu zawodowym i osobistym
ISBN: 9788380876262
Kod paskowy: 9788380876262
Wydanie: 1
Rok wydania: 2018
Kod wydawcy: 30294
liczba stron: 486
Oprawa: Twarda
PKWiU: 58.11.1
Format: 20.5x20.5cm
Głębokość (mm): 35
Waga: 1.065
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.