Menu

Jak to powiedzieć? rozmawiaj z odwagą, życzliwością i zaangażowaniem (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788328374140 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Łada Drozda 
  • Wydawnictwo Onepress 
  • Ilość stron 160 
  • Rok wydania 2021 

Opis

Wszystko rozpoczyna się od... Rozmowy Wyobraź sobie dwoje ludzi. Co sprawi, że z obcych staną się znajomymi? Co pozwoli im się przedstawić i czegoś nawzajem o sobie dowiedzieć? Rozmowa. Oczywiście, iż wstępem do nowej znajomości jest rozmowa.

To ona pomaga rozwinąć relację,często też przyczynia się do jej zakończenia. Wypowiedziane w zdenerwowaniu albo bez przemyślenia ostre słowa mogą zranić i zniszczyć to, co latami wypracowywano przy pomocy innych słów - życzliwych i dobrych.

istotnie w pracy, w relacji szef - podwładny, trzeba na nie uważać. Warto nauczyć się rozmawiać w sposób, który oznajmia, lecz nie rani. Krytykuje, ale nie obraża. Przekazuje wiedzę, lecz nie poucza.

I motywuje - szczerze, sprawnie i bez pseudopsychologicznej nowomowy. Szefie! A czy Ty wiesz, jak rozmawiać ze swoimi pracownikami? Odważnie Mądrze Życzliwie OdpowiedzialnieO autorze:Łada Drozda - psycholog z wieloletnim doświadczeniem w pracy jako szkoleniowiec i coach.

Zawodowo słucha ludzi i z nimi rozmawia; dba, by kontakt, który nawiązuje, był autentycznym spotkaniem. Pomagaswoim klientom prawdziwie rozmawiać w miejscu pracy. Nakłania do odkrywania własnych emocji i odwagi bycia w kontakcie z emocjami innych ludzi.

Uczy, jak chwalić i jak mówić rzeczy trudne i nie niszczyć przy tym relacji.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.